Ten kot o imieniu Sky the ragdoll jest prawie zbyt puszysty, by mógł być prawdziwy

Przez lata Internet widział swój udział w wirusowych kotach, od Grumpy Cat i Lil Bub po świeżo obliczonego Reya. Podczas gdy inne koty zwróciły uwagę na swoje dziwaczne rozmiary lub zabawne twarze, najnowsza sensacja kotów, Sky the ragdoll, osiągnęła popularność online dzięki olbrzymiej, puszystej sierści futra.

“Więc co?” Możesz pomyśleć. Ale poczekaj, aż zobaczysz Sky, którego płaszcz wydaje się stanowić połowę jego masy.

POWIĄZANE: niesamowita więź między 6-letnią dziewczynką z autyzmem i jej kotem

Koty rasy Ragdoll znane są ze swojego oburzającego futra, oprócz swoich niebieskich oczu, delikatnej natury w stosunku do ludzi i innych zwierząt, i skłonności do zwiotczenia się jako kawałek gotowanego spaghetti, gdy są podnoszone.

Niebo zostało sfotografowane, osunięte na fotele, przyczajone nad własnymi tylnymi łapami; zawinięte w koc jak niemowlę; i przez większość czasu leniuchuje na plecach na jakiejkolwiek płaskiej powierzchni, która go pomieści. TODAY skontaktował się z właścicielem Sky’a, aby go skomentować, ale nie odpowiedział.

View this post on Instagram

"It's all about that bass." #skytheragdoll

A post shared by Sky (@sky_the_ragdoll) on

Częścią popularnego Sky jest jego wyraźna awersja do jakiejkolwiek aktywności fizycznej – nawet jego profil na Instagramie brzmi: “Sprawię, że leniwie wyglądam”. Jak powiedział jeden z komentatorów w poście z lutego, “jak myślę o tym, by dziś iść do pracy …”.

View this post on Instagram

"Suck on this succulents. This is my shelf." #skytheragdoll

A post shared by Sky (@sky_the_ragdoll) on

POWIĄZANE: Właściciel i jej kot noszą zabawne dopasowane koszulki

Sky wydaje się nie zwracać na siebie uwagi – konto Instagram sky_the_ragdoll ma ponad 44 200 obserwujących na Instagramie. Zdjęcia puszystego kotka regularnie przyciągają tysiące sympatii i setek komentarzy.

Jeden post sprzed kilku tygodni jest trafnie napisany: “Kiedy seksowny gliniarz dostaje więcej sympatii niż twoje selfie”.

View this post on Instagram

" #fridaynight " #skytheragdoll #meowvswoof

A post shared by Sky (@sky_the_ragdoll) on

Czy twój kot chce Cię zabić? Badania mówią, że twoje obawy mogą być uzasadnione

02.02.201500:58