Szczeniak porzucony z rozdzierającą nutą i torbą pizzy: “Proszę, zabierz mnie do domu”

W ostatni weekend, Justyn Hanley z Philadelphu wyjrzał na zewnątrz i zobaczył szczeniaka przywiązanego do poręczy przednimi schodami.

Kiedy wyszedł na zewnątrz, by sprawdzić psa, odkrył, że została z plastikową torebką zawierającą trzy plasterki pizzy i notatkę z rozdzierającym sercem wiadomością:

“Proszę zabierz mnie do domu. Jestem dziewczyną o imieniu Diamond. Nie możemy dłużej trzymać jej w domu. Dziękuję Ci.”

Szczeniak Abandoned with Note and Pizza Rescued by Philadelphia Facebook Group
Justin Hanley był zaskoczony i przerażony, gdy zobaczył szczeniaka opuszczonego przed domem w Filadelfii.Dzięki uprzejmości Justin Hanley

“Myślę, że ponieważ nasz dom znajduje się w strefie o dużym natężeniu ruchu, właściciel Diamonda prawdopodobnie założył, że nie będzie długo czekać na odkrycie”, powiedział Hanley, 34 lata. “Ale żeby zobaczyć psa samego, byłem całkiem oszołomiony.”

Hanley i jego żona przywieźli Diamenta do domu i podali jej wodę i dobre jedzenie. Z początku wydawała się przerażona, dopóki Hanley nie nakarmił jej i nie wymówił jej imienia.

Szczeniak Abandoned with Note and Pizza Rescued by Philadelphia Facebook Group
Diamond został z torbą z pizzą. “Wygląda na to, że wybrała ser i dodatki” – powiedział Hanley. “Chyba chciała pepperoni!”Dzięki uprzejmości Justin Hanley

Wtedy “odpowiedziała dobrze i była bardzo czuła” – powiedział.

Nie wiedząc, co dalej robić, Hanley wysłał wiadomość na stronę na Facebooku w sąsiedztwie. “Kto zajmuje się porzuconymi / zagubionymi psami?” Jest to łamiące serce “- napisał.

Porady i oferty pomocy szybko się rozlały.

“W ciągu kilku minut wiedziałem, że Diamond nie będzie miał problemów ze znalezieniem domu, na jaki zasługuje,” powiedział Hanley.

Około trzech godzin później, ochotnicy z grupy ratowników zwierzęcych z New Jersey o nazwie Do not Bully Us zabrali Diamenty i zabrali ją do domu zastępczego. Dom jest nad jeziorem, a tam jest jeszcze jeden szczeniak. Diament został przemianowany na Serenity. Ona jest gotowa do adopcji.

W międzyczasie Hanley uzyskała kilka aktualizacji: Serenity – która ma 3 miesiące w zależności od jej zębów i wielkości łapy – jest bardzo szczęśliwa i dobrze sobie radzi w swoim przybranym domu.

Pies porzucony na chodniku uczy się ufać ponownie

31 października 2016 r01:04

Nie można nie myśleć o tym, jak złe musiało być dla kogoś, kto porzuciłby szczeniaka w taki bolesny sposób (nie wspominając o nielegalności). Ale to także szczęście dla Serenity, która krąży wokół, aby upewnić się, że dotrze bezpiecznie.

“Chociaż nigdy nie mogłem zmusić się do porzucenia szczenięcia w taki sposób, jak to było możliwe, nie mogę sobie wyobrazić, co dzieje się w ich życiu, aby skłonić ich do podjęcia tej decyzji” – powiedział. “Była tak słodkim szczeniakiem”.