Przywódcy pakietu! Oto najlepsze nazwiska psów 2016

Właściciele psów wkładają dużo zapasów w to, co nazywają swoimi futrzanymi dziećmi. W końcu będą krzyczeć i gruchać to imię przez długi czas!

Najbardziej popularna nazwa męskiego psa w 2016 roku to…

26 grudnia 2016 r02:48

Ale w 2016 roku jakie były najbardziej popularne imiona naszych psów? Rover.com, największa w kraju sieć opiekunów i piesków, wymyśliła listę … i jesteśmy zachwyceni odkryciem, że szczeniak DZISIAJ z przeznaczeniem Charlie zajmuje tam miejsce!

DZISIAJ's puppy with a purpose, Charlie
Dobry pies! Charlie jest na liście jednej z najlepszych nazw psów w 2016 roku.Brooke Sassman / DZISIAJ

Oto 5 najlepszych nazw dla psów płci męskiej i żeńskiej:

Najlepsze męskie psy

1. Max

2. Charlie

3. Znajomy

4. Cooper

5. Jack

Matt Lauer plays with Charlie
Zach Pagano / DZISIAJ

Najlepsze kobiece psy

1. Bella

2. Lucy

3. Daisy

4. Lola

5. Luna

Fascynujące jest to, że sześć z tych nazwisk (Bella, Lucy, Luna, Max, Charlie i Jack) są również wśród najlepszych nazwisk dzieci w 2016 roku.!

POWIĄZANE: Jak szczeniak TODAY Show Charlie spędza swoje poranki – od 4 rano.!

Ale poczekaj, jest ich więcej: 53 procent właścicieli psów, według Rovera, i trzy czwarte tysiąclecia, nazywają swojego psa po odniesieniach do popkultury. Wszystko od “X-Files” do Pokemon Go, Harry’ego Pottera i “Game of Thrones” przyczyniły się nazwy, które w tym roku stały się popularne, co wyjaśnia, dlaczego można usłyszeć, że właściciele częściej ścigają Muldera, Bayleafa, Zgredka i Khaleesiego..

dzisiaj puppy Charlie
Nasz szczeniak z celem Charlie jest zawsze najlepszym psem w naszej książce!Nathan R. Congleton / DZISIAJ

Uwielbiamy również nazywać nasze zwierzęta po przekąskach i alkoholu (Taffy, Twix, Brandy, Whisky), ale nazwy zdrowotne, takie jak brzoskwinie, spadły. (I jesteśmy w porządku z mniejszą liczbą psów o imieniu Tofu na świecie.) Mimo to, jeśli znajdziesz psa o imieniu Quinoa, prawdopodobnie będzie z Los Angeles; pies o imieniu Kale prawdopodobnie będzie szczekał w Portland w Oregonie.

ZWIĄZANE Z NAMI: dowiedz się, jakie trendy dla dzieci mają najlepsze trendy na 2017 rok

A potem są tacy, którzy lubią nazywać nasze ukochane stworzenia po niektórych inny zwierzę. Psy o nazwach takich jak Bear, Moose i Tiger wzrosły w tym roku o 8 procent!

Cokolwiek jednak nazwiesz swojego psa, najprawdopodobniej zareaguje na ukochany dźwięk twojego głosu. W końcu szczerzą tylko na ciebie!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.