Po życiu nadużyć, pit-pyk-pit-pit bull jest nazywany “bohaterem” roku

Abigail pit bull nie wychodzi publicznie bez ozdobnego pałąka lub kapelusza, często na zamówienie.

Kiedy Abigail zaczęła nosić specjalne nakrycie głowy, miała ukryć straszliwe urazy, które kosztowały psa ucho – i prawie odebrała jej życie. Teraz są jej charakterystycznym stylem i poruszającym symbolem optymizmu.

“Naprawdę mamy nadzieję, że ludzie patrzą na Abigail, ten pit-pit, i widzą, że ona przeciwstawiła się szansie”, mama adopcyjna Megan Steinke powiedziała DZISIAJ. “Ona jest nadzieją.”

Abigail the pit bull is the hero dog winner of 2017
Fani Abigail przesyłają jej prezenty z opaskami na głowę i kapeluszami.Bonnety za Abigail / dzięki uprzejmości Bonnets dla Abigail

Abigail nie tylko pokonała przeciwności losu, ale w zeszły weekend została uznana za bohatera serialu American Humane w tym roku.

Nigdy nie było pewności, że Abigail mogłaby nawet żyć, nie mając nic przeciwko temu, by zostać uhonorowanym na czarnej gali, w której odbywają się celebracje gwiazdora w Beverly Hills..

Odebrany jako zabłąkany, Abigail wszedł do zajętego miejskim schronieniem Miami w listopadzie ubiegłego roku. Zdjęcia pokazują, że była w prawie niewyobrażalnie złym stanie, nie mając całego ucha i części skóry z twarzy.

Victoria Frazier, założycielka organizacji non-profit “Na zawsze ratuje życie”, widziała zdjęcia Abigail na Facebooku. Obawiając się, że Abigail zostanie poddana eutanazji, Frazier ruszył, by ją ocalić.

“Potrzebowałem jej tak, jak nas potrzebowała,” powiedział Frazier.

Abigail została przewieziona do Pets First Wellness Center w celu ratowania życia. Otrzymała przeszczepy skóry i rozległe leczenie ran. Jej weterynarz, Thomas Jackson, stwierdził, że jej obrażenia wskazują, że mogła być zaangażowana w walkę psów.

Abigail the pit bull, hero dog winner, with sister Tala
Abigail z jej nową siostrą, TalaBonnety za Abigail / dzięki uprzejmości Bonnets dla Abigail

Po kilku dniach Frazier zauważył, że często zmieniane bandaże na głowie Abigail przypominały czepek. Frazier wyszedł i kupił kilka prawdziwych opasek na głowę “, a potem zaczął nakładać je na bandaże” – powiedziała.

Zdjęcia ocalałego z pogromców podróżowały po Internecie, a rosnąca rzesza fanów Abigail zaczęła wysyłać prezenty od hodowców. Po prawie śmierci na ulicy Abigail miała teraz społeczność.

Po kilku tygodniach w szpitalu Abigail wróciła do domu z Frazierem i jej mężem. Opiekowała się rodziną do czerwca, kiedy Abigail była już gotowa, by zamieszkać w stałym domu.

Abigail mieszka obecnie w Fort Meyers na Florydzie z 29-letnią Megan Steinke i jej 37-letnim mężem Jasonem, a także Tala, kolejnym pittie ratunkowym.

Steinke powiedział, że zabierając Abigail do domu, było jasne, że ona i jej mąż są czymś więcej niż zwierzakiem. Wiedzieli, że Abigail jest w stanie pomóc zmienić negatywne postrzeganie pit bulw i pokazać, że psy, które przeszły przez piekło, zasługują na drugą szansę.

I nie tylko to. Steinke wierzy również, że Abigail daje ludziom nadzieję na własne życie.

“Musiała znosić cierpienie, aby dostać się tam, gdzie jest dzisiaj” – powiedział Steinke. “W takim razie widzisz ją dzisiaj i jak ona jest wybaczająca, kochająca i inspirująca.”

Abigail the pit bull hero with Brock Frazier
Abigail z mężem Victorii Frazier, Brock Frazier. dzięki uprzejmości Bonnets za Abigail / Bonnets za Abigail

Frazier wszedł do Abigail w konkursie psów bohaterów w grudniu. Siedmiu finalistów zostało nazwanych w lipcu. Ludzie głosowali online, aby określić zwycięzcę. Każdy z nich zebrał pieniądze na wybraną przez siebie organizację charytatywną – Abigail’s to Dogs on Deployment, grupa, która między innymi znajduje tymczasowe domy dla członków rodziny podczas doręczania im usług..

“Wydaje mi się, że Abigail dotknęła tak wielu serc, ponieważ tak bardzo cierpiała, ale w każdej części jej życia jest przykładem łagodności i wybaczenia” – powiedział w wiadomości elektronicznej amerykański prezydent Humanu Robin Ganzert. “Tak wiele naszych psów bohaterów przezwyciężyło wielkie szanse na robienie dobrych rzeczy dla innych, nawet jeśli sami potrzebowali pomocy.”

Abigail the pit bull with headbands
Wiele specjalnie zaprojektowanych opasek Abigail jest produkowanych przez firmę o nazwie Itsi Bitsi Essentials.dzięki uprzejmości Bonnets za Abigail / Bonnets za Abigail

Abigail została ogłoszona tegorocznym bohaterem podczas gali 16 września; uroczystość zostanie nadana w dwugodzinnym wydarzeniu specjalnym na kanale Hallmark, 26 października.

Ona i inni finaliści – imponująca gromada, jedna i wszyscy – sprzymierzyli się z takimi gwiazdami jak Danica McKellar, Vivica Fox, Daisy Fuentes i Richard Marx. Przybyła z nią przybrana rodzina Abigail, w tym Tala. Podobnie jak Frazier i jej mąż, Brock, i weterynarz Thomas Jackson.

“Szczerze mówiąc, nie potrafię opisać tego uczucia” – powiedział Frazier. “Jestem z niej dumny i podekscytowany”.

Abigail the pit bull American Hero dog winner
Wszyscy siódemki finalistów American Hero Dog 2017Marc Patrick / BFA / Marc Patrick / BFA

Steinke powiedziała, że ​​dla Abigail było to ekscytujące, że będąc na tej scenie, otrzymywał jej honor. Przeszła tak wiele, aby tam dotrzeć i Steinke wydawało się, że Abigail jest całkowicie zadowolona z przyjazdu.

“Ona jest po prostu szczęśliwa”, powiedział Steinke. “To był zdecydowanie magiczny moment, a ona wiedziała.”

Abigail miała na sobie zupełnie nowy, świecący pałąk stworzony specjalnie na tę okazję. Wyglądała pięknie.

Bonnets for Abigail the pit bull
Abigail ze swoją nagrodą dla bohateraDzięki uprzejmości Bonnets za Abigail