Plotka głosi! Poznaj owczarka niemieckiego, który wygrał tegoroczny Westminster Dog Show

Stara plotka dokonała niesamowitego powrotu.

Niedługo po tym, jak wygrał Best in Show na wystawie Kenmin Club Dog Show w Westminster, 5-letni niemiecki owczarek Rumor zdobył główną nagrodę we wtorek.

Psi Champions Compete In The Westminster Dog Show
Plotka jest najlepszym psem Ameryki po zakończeniu drugiego zeszłego roku. Drew Angerer / Getty Images

Plotka pokonała 2798 psów w 202 rasach i odmianach, aby stać się drugim owczarzem niemieckim, który wygrał Best in Show od momentu powstania tego wydarzenia w 1877 roku, a pierwszy od 1987 roku.

POWIĄZANE: Rozproszony beagle zdobywa serca na Westminster Dog Show z zabawnie złym biegiem

Zaledwie dwa dni po tym, jak Adele została główną wygraną na Grammy, pies nazwany jej hitem “Rumor Has It” sprawił, że tłum w nowojorskim Madison Square Garden ryczał z aprobatą dla jej zwycięstwa. W waży również kilka dumnych właścicieli zwierząt domowych obserwujących w domu.

Było to jeszcze bardziej imponujące, biorąc pod uwagę fakt, że Rumor był na pół emerytury po tym, jak ukończył go w zeszłym roku na C.J., niemiecki krótkowłosy wskaźnik.

Od zeszłorocznego konkursu, Rumor był domowym zwierzakiem dla handlarza i współwłaściciela Kenta Boylesa w jego domu w Wisconsin i zmierzał do posiadania szczeniąt przed powrotem do zawodów tylko w zeszłym miesiącu, zgodnie z The Associated Press.

POWIĄZANE: The Westminster Dog Show dodała koty do programu

Jak Peyton Manning przechodząc na emeryturę po wygraniu Super Bowl z Broncos, jest to ostatni konkurs Rumour przed wyruszeniem w zachód słońca i posiadaniem szczeniąt, zgodnie z Boyles.

– Mam nadzieję, że dzieci – powiedział Boyles o swojej przyszłości na konferencji prasowej po koncercie. “To jest jej oficjalny dzień przejścia na emeryturę, ona nie może osiągnąć więcej, niż już osiągnęła, jest to zdecydowanie najlepszy rodzaj wygranej dla niej, więc jest naprawdę niesamowity.”

“Niestety dla niej lubi pokazywać, więc chciałaby wrócić” – dodał Boyles. “Ale to jest to, to jest to na pewno.”

Wiesz co to oznacza? Drzwi są teraz otwarte dla szczeniaka DZISIAJ z przeznaczeniem, Charlie, aby zabrać do domu przyszłoroczną nagrodę!

Andy Roddick przedstawia 2 furry uczestników Westminster Dog Show

10 lutego 2017 r04:03

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.