Pies rodzi 8 szczeniąt na lotnisku Tampa! Zobacz ruchome zdjęcia

Podróżni i pracownicy Międzynarodowego Portu Lotniczego w Tampie byli zaskoczeni życiem, gdy pies o imieniu Eleanor “Ellie” Rigby urodziła w terminalu głównym osiem szczeniąt.

2-letni złoty pies myśliwski, którego funkcjonariusze określili mianem psa służbowego, został wysłany na pokład samolotu do Filadelfii w piątek ze swoją właścicielką, Diane Van Atter, gdy pies nagle zaczął pracować.

Ratownik straży powietrznej (ARFF) odpowiedział na wezwanie o pomoc, według Jason Penny, urzędnika ds. Informacji publicznej w Tampa Fire and Rescue.

Diane Van Atter hugs Ellie
Diane Van Atter przytula swojego psa, Ellie, podczas gdy ratownicy ratunkowi pomagają psu.Tampa Fire and Rescue

Emily Nipps, starszy kierownik ds. Komunikacji w międzynarodowym porcie lotniczym w Tampie, powiedziała serwisowi Today.com, że przed przybyciem przybyła pielęgniarka z tłumu osób postronnych. Była w stanie pomóc pięciu szczeniakom przed odlotem, aby złapać swój lot.

Najwyraźniej dramatyczna próba trwała około czterech godzin, dodał Nipps. Nie jest jeszcze jasne, dlaczego pies był w trakcie ciąży.

Natalie Brown była pierwszą odpowiedzią i powiedziała, że ​​sytuacja jest “magiczna”.

Ellie nursing with Diane, Natalie and Larry
Właściciel Ellie początkowo myślał, że pies jest w ciąży z siedmioma, a nie ośmioma szczeniętami! Tampa Fire and Rescue

Była na posterunku straży pożarnej, kiedy dostała telefon, że na lotnisku rodzą się szczenięta.

“Mój partner i ja wskoczyliśmy do samochodu ratowniczego, a zanim dotarliśmy na miejsce lotnicze, urodziły się już dwa szczeniaki” – powiedział Brown..

“Dostałem zestaw (położniczy i ginekologiczny), chciałem przenieść psa do spokojniejszej okolicy, ale właściciel był zaniepokojony jej przeniesieniem, więc powiedziałem:” Nie ma problemu “. To była niesamowita chwila “, powiedziała.

Ellie nurses her puppies
Ellie pielęgnuje swoje szczeniaczki wkrótce po porodzie.Tampa Fire and Rescue

Brown powiedział, że niektórzy pasażerowie byli tak poruszeni sytuacją, że powiedzieli jej, że nie zdążą na loty łączone, ponieważ to, co widzieli, było po prostu “zbyt piękne”.

Ojciec szczeniąt, Golden Nugget, który również miał podróżować, był podekscytowany, gdy Ellie urodziła siedem młodych samców i jedną samicę.

Pod koniec próby, Ellie spokojnie opiekowała się swoimi szczeniakami w terminalu, a zdumiona widzowie wysłali zdjęcia do mediów społecznościowych.

“Jesteśmy działem pełnego serwisu!” Departament Ogniowo-Ratunkowy Tampa napisał tweet.

Oglądaj DZIŚ szczeniak Sunny ponownie spotyka się z mamą, Muffin

11 maja 2017 r00:41