“Ogromny alarm kota”: 29-funtowy kot, o imieniu Chubbs, znalazł nowy dom po uratowaniu

Urocza 29-funtowa kotka, która niedawno trafiła do schroniska w Kalifornii, stała się sensacją online.

Pasadena Humane Society i SPCA wydały “ostry alarm” po tym, jak Chubbs został znaleziony na ulicy przez dobrego Samarytanina i zabrany do schroniska. Pracownicy grupy z wdzięcznością nazwali krzepki himalajski mix Chubbs i zabrali się do internetu, aby znaleźć swoich właścicieli.

Według Julie Bank, prezesa i dyrektora generalnego organizacji, 10-letnia kotka była w rozpaczliwej potrzebie uwodzenia. Usunięcie wszystkich mat z futra zajęło mu kilka godzin.

Chubbs również schronił się w biurze, ponieważ był za duży, by wygodnie zmieścić się w budce.

“Cieszę się, że ludzie są zainteresowani Chubbs”, powiedział Bank DZISIAJ. “On jest po prostu najlepszym, małym facetem, który niemal natychmiast zakochał się w nim”.

Chubbs the cat
Nicholas Camacho, asystent opieki nad zwierzętami, tuli Chubbsa w swoje ramiona.Pasadena Humane Society i SPCA

Według Jamesa Chisuma, przedstawiciela Pasadena Humane Society i SPCA, Chubbs wyglądał na dobrze opiekującego się nim, kiedy został sprowadzony i zachowywał się bardzo przyjaźnie, co sprawiło, że pracownicy uwierzyli, że był zagubiony, a nie dziki..

– Najwyraźniej był dobrze odżywiony – roześmiał się Chisum. “Był taki przyjazny, zdecydowanie był przyzwyczajony do przebywania w pobliżu ludzi”.

Chubbs, fat cat, Pasadena, 29-pound
Chubbs, 29-funtowy kot, który znalazł się na ulicach Altadeny w Kalifornii, jest teraz gotowy do adopcji w Pasadena SPCAPasadena Humane Society i SPCA

Po ocaleniu Chubbsa kilka osób twierdziło, że jest właścicielem gwiazdy mediów społecznościowych, prowadząc Pasadena Humane Society i SPCA do przeprowadzenia śledztwa i opóźnienia daty przyjęcia Chubbs.

Chisum powiedział DZISIAJ, że po weryfikacji, grupa uznała, że ​​roszczenia są fałszywe.

Chubbs został przyjęty do adopcji w środę i szybko znalazł kochającą nową rodzinę.

Przed przyjęciem Chisum przekazał aktualizację stanu Chubbsa do DZISIAJ.

“Koty mogą mieć takie same schorzenia związane z otyłością jak ludzie” – powiedział Chisum. “Kiedy pojawił się Chubbs, natychmiast wprowadziliśmy go w dietę, aby pomóc mu stracić na wadze i wierzymy, że jego zdrowie zaczyna zmierzać we właściwym kierunku.”

Miejmy nadzieję, że po krótkiej przygodzie na wolności, Chubbs może zabrać bardzo potrzebny catnap w swoim nowym domu!

Nowy największy kot w Nowym Jorku, Samson, bierze internet przez burzę

18 sierpnia 2016 r00:31