Masz puszczającego psa? Ten trykot powstrzymuje futro przed lataniem

Istnieją trykoty dla psów i nie bez powodu.

Sześć lub siedem lat temu Tyson Walters szukał produktu, który pomógłby kontrolować jego duże, puszyste włosy psa Harleya, które przewiewałyby przez naszą drewnianą podłogę – jak to ujął..

“Szukałem bez końca”, 31-letni Walters powiedział TODAY w e-mailu. “Ku mojemu zdumieniu odkryłem, że na rynku nie ma nic, co mogłoby rozwiązać ten problem, więc postanowiłem stworzyć coś, co mogłoby”.

To coś jest Oblężonym Obrońcą, rozciągliwą, nadającą się do mycia maszynowo szatą dla Twojego psa, zaprojektowaną do noszenia, gdy chcesz zachować jej futro.

Lub, gdy chcesz cieszyć się widokiem swojego pupila w uroczym trykocie dla psa.

Harley, the dog who inspired Tyson Walters to create the Shed Defender.
Harley, pies, który zainspirował Tysona Waltersa do stworzenia Shed Defender.Shed Defender

The Shed Defender istnieje na rynku od około roku (jest również dostępny na Amazon). Walters odmawia dostarczenia danych dotyczących sprzedaży, ale nie można zaprzeczyć powszechnej i ciągłej fascynacji, generując ogromną ilość szumu. Walters nie jest zaskoczony.

“Nie ma innego produktu jak ten, a większość ludzi nigdy nie widziała psa w onesie” – powiedział Walters.

Najwyraźniej jest piękna, gwarantowane. A co z bezpieczeństwem dla twojego psa??

Bez względu na to, ile twój pies rzuca i jak bardzo lubisz widzieć swojego psa w onesie, Oblężenie Defender ma być noszone kilka godzin na raz, a nie na całe dnie..

“Chociaż może to pomóc w utrzymaniu włosów, które są przelewane z otoczenia, to również zatrzymuje wszystkie te włosy, a nawet skórę, która normalnie się rozlewa”, powiedział Jason Pieper, weterynarz dermatolog i adiunkt na Uniwersytecie w Illinois College of Veterinary Medicine.

“Jeśli hamujesz to przez zasłanianie skóry i łapanie jej w pułapkę”, dodał, “może to spowodować inne problemy, takie jak infekcje. Przyznane, jeśli jest używane przez krótki czas i regularnie czyszczone, to myślę, że może to być korzystny.”

“Ludzie nazywają” Shed Defender “wszystkim, od unitarda do pianki, słyszeliśmy piżamy dla psów, onesie, trykotów, spandexów, legginsów dla psów, Spanx dla psów i nie tylko – powiedział Tyson Walters. “Wydaje nam się, że trykot lub onesie są trochę bardziej dokładne i dają ludziom lepszy wskaźnik tego, co to jest.”
Shed Defender

Veterinarian Katy Nelson, gospodarz “The Pet Show”, zgadza się z tym. Leotard dla psa to “rozwiązanie krótkoterminowe w sytuacjach, w których przelanie jest problematyczne, ale nie jako codzienny ubiór” – powiedziała. “A także, jak sikają i kupują?”

Walters zgadza się, że Obrońca jest “przeznaczony do użytku sytuacyjnego, a nie długotrwałego użytkowania i nie wierzymy, że psy powinny nosić ubrania 24 godziny na dobę, chyba że jest to spowodowane względami medycznymi – aw takich przypadkach powinno to być omówione z weterynarzem . “

Pies leotards can keep your car clean and make your dog look even more ridiculously cute.
Trykoty dla psów mogą utrzymać twój samochód w czystości i sprawić, że Twój pies będzie wyglądał jeszcze bardziej niedorzecznie.Shed Defender

Jeśli chodzi o pytanie o siusianie i kupowanie, to jest tak powszechne, że jest adresowane na stronie internetowej firmy: “Kiedy pies ma na sobie Obrońcę Shed na zewnątrz, na przykład na spacerze lub musi iść do łazienki, tylko częściowo rozpakuj go, umożliwiając pokój dla nich robić interesy. “

The Shed Defender has a zipper on the bottom which can be released when you take your dog out to relieve himself.
The Shed Defender ma na dole zamek błyskawiczny, który może zostać wypuszczony, gdy wyjmiesz swojego psa, aby sobie ulżyć.Shed Defender

Walters ma wielkie plany na przyszłość. Firma już przekazuje produkty i pieniądze schroniskom i grupom ratującym zwierzęta, zachęcając ludzi, by skontaktowali się z nimi, jeśli znają organizacje, które mogłyby skorzystać z większej pomocy; Walters ma nadzieję, że wkrótce przekształci to w bardziej sformalizowany program “Łapa w przyszłość”.

Jest również zajęty tworzeniem modeli trykotowych dla trudnych do dopasowania psów, takich jak corgis, basethe-ogary i buldogi angielskie – a także nowe kolory i nadruki, bez rękawów i bez krocza, wersje z grubszych tkanin dla chłodniejszego klimatu i więcej.

Myśląc bardzo ambitnie, może pojawić się nawet specjalny nowy film dla kotów.

Jeśli chodzi o Harley – inspirację i muzę Waltersa – nadal chętnie używa jej trykotu.

“Wie, że nadszedł czas, aby go założyć, gdy podejdziemy do samochodu lub do domu babci i dziadka” – powiedział Walters. “Kiedy ją włożymy, szybko się trzęsie, a potem kontynuuje, jakby jej nawet nie było.”

Shed Defender, 40 USD i więcej w zależności od rozmiaru, Amazonka

Shed Defender

Te elementy zostały wybrane przez nasz zespół redakcyjny, ponieważ je kochamy – i mamy nadzieję, że tak. DZISIAJ ma powiązania partnerskie, więc możemy uzyskać niewielki udział w przychodach z Twoich zakupów. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie DZISIAJ.