Kwiecień dziecko żyrafy robi pierwsze kroki (i jest urocze)

Kwiecień żyrafa jest teraz mamą!

Prawdopodobnie zmęczona, jeśli zachwycona mama (jeśli znamy mamusie): po 15-miesięcznej ciąży dostarczyła 15-funtowy, 5-calowy, wysoki na 9 cali pakiet radości 15 kwietnia przed publicznością liczącą ponad 1,2 Miliony oglądają transmisję na żywo w Animal Adventure Park.

Kwiecień żyrafa WRESZCIE rodzi, ale jak powinno wyglądać dziecko?

17 kwietnia 2017 r01:21

POWIĄZANE: April the Giraffe: Jesteś szczęśliwy, moje dziecko jest tutaj? Nic na mnie nie masz

I co zrobił ty zrób z twoim weekendem?

Zarówno mama, jak i dziecko wstali i chodzili po okolicy bardzo szybko, a park opublikował zachwycającą wideo niedzielę o pierwszych krokach cielaka na Facebooku:

Cielak miał też swoją pierwszą fotografię z niektórymi pracownikami parku i weterynarzem, dzięki czemu można zorientować się, jak duża jest nowonarodzona żyrafa:

Kwiecień stał się przedmiotem wielkiego zainteresowania w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy zbliżała się data jej urodzenia, którą park Harpursville w Nowym Jorku obiecał przekazać na żywo. Dla obserwujących to mogło być trochę drażniące doświadczenie: mama urodziła podczas wstawania, co oznaczało, że cielę musiało spaść na sześć stóp, gdy się rodził, praktykę, która złamała owodniową torbę i pomogła dziecku oddychać.

POWIĄZANE: Oglądaj ciężarną parodię żyrafy cam w zabawnej maski

“Jego wejście w świat było niepokojące nawet dla tych z nas, którzy wcześniej byli świadkami narodzin zwierząt”, powiedział właściciel Animal Adventure Park Jordan Patch..

Ale podczas gdy (nie) mały facet ma wszystko, czego mógł teraz potrzebować, wciąż brakuje mu kluczowej rzeczy: imienia!

Na szczęście park przygotował stronę internetową, na której możesz pomóc mu (innym niż Junior)! Możesz zarejestrować się na NameAprilsCalf.com i zasugerować tyle nazw, ile chcesz, ale pamiętaj, że każde zgłoszenie kosztuje 1 $. Po około dziesięciu dniach park mówi, że ujawni 10 najlepszych nazwisk, a publiczność będzie mogła głosować na swoich faworytów. Pozyskane środki trafią do wyboru trzech organizacji charytatywnych.

Wszystko to oznacza, że ​​zdecydowanie nie myślisz o małych żyrafach.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie nazwiska kończą się w finale, ale mam nadzieję, że coś takiego jak Boaty McBoatface nie zwycięży!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.