Kobieta adoptuje starszego psa, zdaje sobie sprawę, że to “najlepszy przyjaciel”, którego straciła jako dziecko

Ta historia kobiety, która połączyła się z ukochanym psem, którego musiała oddać jako dziecko, jest tak wzruszająca, że ​​można to nazwać czarodziejskim ogonem.

Nicole Grimes miała 10 lat, gdy jej babka dała jej szczeniaka o imieniu Chloe.

“Miała na sobie różową kokardkę, kiedy Nana dała mi ją, byliśmy najlepszymi przyjaciółmi”, Grimestold the BBC.

kobieta adopts dog her parents gave up to shelter a decade earlier
Grimes powiedziała, że ​​”musiała zrozumieć”, kiedy jej rodzina zrezygnowała z Chloe.Dzięki uprzejmości Nicole Grimes

Kilka lat później, kiedy Grimes miał 14 lat, jej ojciec dostał pracę w dziale obsługi klienta, pracując z domu rodzinnego w Marianna w Pensylwanii. Chloe szczekała bardzo i to narażało pracę jej ojca.

Rodzina podjęła trudną decyzję, by spróbować znaleźć nowy dom dla Chloe. Kiedy to nie zadziałało, zaprowadzili ją do miejscowego schroniska dla zwierząt.

Grimes powiedziała DZISIAJ, że nie była zła na swoich rodziców, ponieważ zrozumiała, jak ciężkie było to także dla nich. Ale wciąż: “Byłem bardzo smutny, ponieważ kochałem psa” – powiedziała.

Grimes wiele myślał o Chloe w następnych latach. Ona i jej mama często opowiadały o Chloe i “zawsze pamiętałem jej urodziny: 26 października” – powiedziała.

Ostatnio Grimes zaczęła rozważać adopcję własnego psa. Ma teraz 21 lat, pracę na stanowisku technika farmacji i żonę. Ona i jej mąż mają 4-miesięczną córeczkę. Rodzina mieszka w Brownsville w Pensylwanii, około pół godziny drogi od miejsca, w którym dorastała Grime.

Grimes pomyślała, że ​​gdy jej córka skończy 1, nadszedł czas na adopcję. Około dwa tygodnie temu znajomy z Facebooka opublikował zdjęcia starszego psa, którego szukała, aby się odrodzić. Mały szary pies wyglądał niesamowicie jak zwierzę z dzieciństwa Grimesa.

kobieta adopts dog her parents gave up to shelter a decade earlier
Grimes powiedział, że Chloe natychmiast ją zapamiętała.Dzięki uprzejmości Nicole Grimes

“Przypomniało mi to tylko mojego starego psa, więc postanowiłem ją wziąć”, powiedział Grimes.

Ten nowy pies też miał na imię Chloe. Podobieństwa się nie kończyły.

Ta Chloe miała 11 lat, czyli tyle, ile zwierzę z dzieciństwa Grimesa. To, że Chloe i ta osoba zachowywały się tak samo, dawało mnóstwo pocałunków i ogromne ilości energii.

“Jedyna różnica”, powiedział Grimes, jest taka, że ​​ta Chloe jest “mniejsza i nie ma zębów”.

Mąż Grimesa miał poważne wątpliwości, czy to może być ten sam pies. Ale pomyślała inaczej i przyniosła Chloe do weterynarza. Mikrochip skaner potwierdził, że to rzeczywiście był pies Grimesa, jej Chloe.

kobieta adopts dog her parents gave up to shelter a decade earlier
Grimes powiedziała, że ​​”wiedziała w swoim sercu”, że to była jej ukochana Chloe, pies, którego musiała oddać jako dziecko.Dzięki uprzejmości Nicole Grimes

“W głębi serca wiedziałem” – powiedział Grimes.

Spotkanie jest szczególnie wzruszające dla Grimes, ponieważ jej babka, która podarowała mu szczeniaka, gdy była młoda, zmarła trzy lata temu.

kobieta adopts dog her parents gave up to shelter a decade earlier
“Czuję, że wygrałem na loterii” – powiedział Grimes.Dzięki uprzejmości Nicole Grimes

Jest także podekscytowana, wiedząc, że lata Chloe między życiem z nią były dobre. Dowiedział się, że Chloe spędził większość z ostatnich siedmiu lat, mieszkając ze starszą parą. Umarli, a ona zamieszkała z sąsiadem, przyjacielem Grimesa na Facebooku.

“Miała naprawdę wspaniałe życie”, powiedział Grimes. “Bardzo kochany pies”.

Chloe nadal jest bardzo kochana. Córka He i Grimes staje się coraz bliżej, co Grimes uważa za “słodką do oglądania”.

Chloe ciągle szczeka, ale z obecną sytuacją to nie problem. W dzisiejszych czasach rzeczywiście istnieje bardzo niewiele problemów.

“Czułem się, jakbym wygrał na loterii” – powiedział Grimes. “Nigdy nie myślałem, że ją znowu zobaczę.”

Chłopiec ma emocjonalne spotkanie z psem straconym przez osiem miesięcy

Jun.13.201700:30