Kiedy Sunny poznał Charliego! Nowy szczeniak TODAY uderza go swoim poprzednikiem

Przygotuj się na przeciążenie słodkością, ponieważ nowy szczeniak DZIŚ, Sunny, po raz pierwszy spotkał się z naszą byłą córką Charliem!

Od kiedy został wprowadzony jako trzeci szczeniak DZISIAJ w poniedziałek, Sunny dostosowuje się do życia w Studio 1A – i niewątpliwie miał wiele pytań do Charliego.

Były DZISIAJ szczeniak Charlie wita naszego nowego szczeniaka, Sunny

28 lutego 2017 r01:58

Sunny przygotowuje się do roli psa przewodnika przy pomocy Guide Dog Foundation, siostrzanej organizacji amerykańskich VetDogs. Sunny pracuje z tym samym instruktorem, który trenował Charliego: Olivię Poff.

DZISIAJ puppies Sunny and Charlie
Nowi przyjaciele? Zdecydowanie.DZISIAJ

Poff przeszkolił Charliego, by służyć weteranowi Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych Stacy Pearsall, a teraz przygotowuje Sunny, by służyć nastoletniej osobie niedowidzącej.

“Olivia wykonała fantastyczną robotę z Charliem, więc Sunny jest w dobrych rękach” – powiedział Pearsall w środę. “Naprawdę nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorośnie i stanie się psem służbowym”.

Carson Daly with TODAY puppies Sunny and Charlie
Tak szybko się związali (z pomocą Carsona).DZISIAJ

Pearsall powiedziała, że ​​”nie wyobraża sobie życia bez” Charliego, i jesteśmy pewni, że specjalna osoba będzie mówiła tak samo o Sunny po ukończeniu szkolenia.

DZISIAJ puppies with a purpose Sunny and Charlie
Te szczeniaki cieszyły się, że są w Studio 1A!DZISIAJ

Odkąd rodzeństwo Sunny’a poszło na stacje NBC w Los Angeles, Bostonie, Atlancie i Baltimore, musiał być tak szczęśliwy, że Charlie otworzył sobie pocieszającą łapę..

Obaj wyraźnie to odrzucają! Gonili, przewracali się i grzebali w przyjaźni, która potrwa całe życie.

W jaki sposób psy przewodników zmieniły życie 2 osób na lepsze

26 lutego 2017 r03:33

Możesz być na bieżąco z Sunny i jego rodzeństwem, znanym również jako #TODAYPuppySquad, zapisując się tutaj na aktualizacje.