Im-paws-ibly cute: Kocięta do gry w baseball w telewizji w “Paw Star Game”

Jest to znany fakt wśród miłośników kotów: kocięta instynktownie przyjmują mrugnięcia na zupełnie nowy poziom.

Jeśli chcesz dowodu, zagraj w Hallmark Channel w niedzielę, aby obejrzeć pierwszą w historii grę “Paw Star”, w której małe kocięta będą malutkie baseballówki wokół małego diamentu baseballowego z małymi łapkami.

Kocięta “Paw Star Game” i Beth Stern grają w Studio 1A

10 lipca 2015 r03:56

“To będzie Midsummer Classic z kociąt!” Powiedział Bill Abbott, prezes i dyrektor generalny firmy macierzystej Hallmark Channel, Crown Media Family Networks. “Jeśli ludzie wiedzą o baseballu, uśmiechają się i czują się dobrze, kiedy to oglądają.”

Zgadza się: ci sami ludzie, którzy dali fanom nie będącym piłkarzami “Kitten Bowl” w niedzielę Super Bowl, będą serwować więcej telewizyjnych kocimiętek zaledwie kilka dni przed meczem Major League Baseball All-Star. Podczas “Paw Star Game” kocięta o imionach takich jak Derek Cheetah, Joe DiMeowgio, Mickey Meowntle i Darryl Pawberry będą tarzały się, rzucały i grały w piłkę – a jednocześnie zatrzymywały się, by same się przygotować i odpoczywać na podstawkach, kiedy tylko mają na to ochotę. Starsze koty będą obserwować akcję z chłodną mądrością z Bullpen.

Kotek playing baseball
“Jesteś MOJA, piłka.”Marc Lemoine / Copyright 2015 Crown Media Stany Zjednoczone, LLC

Osobistość telewizyjna i orędowniczka zwierząt Beth Stern będzie gospodarzem tego programu, gdy słynny komentator nowojorskiego jankesa John Sterling i długoletni analityk sportowy i reporter Mary Carillo będą komentować manewry kociąt.

“Drukuje łapę Fielder jest na pierwszym miejscu, kiedy Don Cattingly cofa się do kopca” – mówi w pewnej chwili Sterling..

“Jeśli jesteś fanem Bengalczyków, Don jest kotem, którego chcesz na wzgórzu,” wtrąca Carillo. “On nie jest obcy, jeśli chodzi o wydajność sprzęgła.”

Kocięta playing baseball.
“To jest kot-astrofa!”Marc Lemoine / Copyright 2015 Crown Media Stany Zjednoczone, LLC

Podczas gdy wszystko w produkcji jest mizernie urocze, ma również poważny podtekst. Populacje bezdomnych kociąt mają tendencję do skakania każdego lata i przytłaczania schronisk dla zwierząt w całych Stanach Zjednoczonych. Nadzieja jest taka, że ​​”gra w Paw Star” może pomóc zmienić ten trend. Po ostatnim “Kitten Bowl” na antenie, powiedział Abbott, wiele schronisk miejskich poinformowało, że wszystkie ich kocięta zostały adoptowane.

“Mieliśmy tak wiele sukcesów, żartobliwie naśladując Super Bowl, a to przyniosło tak wiele dobrego dla kociąt i zwierząt, że szukaliśmy innych podobnych okazji” – powiedział Abbott. “Takie pokazy na pewno pomagają ludziom dostrzec słodycz i piękno tych zwierząt”.

Kotek playing baseball
“Odważę się podwójnie, abyś mi to odebrał.”Marc Lemoine / Copyright 2015 Crown Media Stany Zjednoczone, LLC

Oprócz “Kitten Bowl” i “Paw Star Game”, Hallmark Channel emituje co roku jesienią “Hero Dog Awards” Amerykańskiego Stowarzyszenia Humanitarnego. To show zwraca uwagę na godne zaufania psy, które pomagają ludziom na głębokie sposoby, a czasem nawet ratują życie. A w przyszłym roku podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016, sieć planuje uruchomić “Letnie Letnie Letnie Letnie Igrzyska”, aby dać miłośnikom zwierząt kolejną futrzaną, sportową oprawę.

Kotek playing baseball
“Co masz na myśli mówiąc, że jesteśmy w trakcie gry?”Marc Lemoine / Copyright 2015 Crown Media Stany Zjednoczone, LLC

DZISIAJ Al Roker i inne gwiazdy, w tym Ed Asner, Maria Menounos i Mario Lopez, będą kibicować kociętom podczas niedzielnej “Paw Star Game”, która emitowana jest w niedzielę o 17:00. ET / PT i 4 pm. Centralny.

Potrzebujesz przerwy Coffey? Śledź pisarza TODAY.com Laura T. Coffey na Facebooku, Twitterze i Google+.