Hilary Duff opłakuje ukochanego psa w rozpaczliwym poście: “Zmieniłeś mnie na zawsze”

Zanim zaczniesz czytać, weź kilka tkanek – a jeśli jesteś miłośnikiem psów, weź jeszcze kilka.

Hilary Duff pożegnała się ze swoim wiernym towarzyszem psów, Dubois, w poniedziałek, i na cześć swojego czworonożnego przyjaciela, aktorka podzieliła się hołdem, który jest równy częściom pięknym i rozdzierającym serce.

https://www.instagram.com/p/BfY7LtFHyvU

“Nigdy nie pozwoliłem sobie wyobrazić sobie, jak wyglądałby ten dzień” – napisała w post Instagramie poświęconym jej szczenięciu. “To było dla nas, a my byliśmy niepokonani, muszę spojrzeć w twoje piękne oczy o kształcie migdałów w kolorze bursztynu i dziś Cię pożegnać.”

I chociaż to bolesne pożegnanie, Duff nie żałuje.

“Szczerze mówiąc, chciałbym wziąć na siebie 10-krotny ból z powodu przegranej, przez co nawet przez ćwierć tego czasu mój dubie” – kontynuowała. “Przede wszystkim … dziękuję … za to, że jesteś moim najlepszym przyjacielem … naprawdę, byłeś ze mną przez prawdziwy ból, prawdziwe szczęście i radość, prawdziwy zamęt i rozczarowanie i od nowa”.

Gwiazda “Młodsza”, która dzieli swój dom z dwoma innymi psami – a także jej 5-letni syn, Luca – kontynuowała, wyjaśniając, jak blisko siebie i jej ukochanego border collie stała się przez lata.

“Jesteś bardziej niż ja kiedykolwiek mógłbym wymyślić na własną rękę,” napisał Duff. “Nie zrobiłem kroku bez ciebie przez 10 lat, jesteś moim obrońcą, moim pocieszeniem, moim cieniem, moim zrozumieniem wszystkiego dobrego, ciepłego i zaciętego Nie mogę wyobrazić sobie tego domu bez twojego hałasu, twojej miłości twoja energia, twój uśmiech i merdający ogon. “

Teraz, gdy spogląda wstecz na wspólną przeszłość, patrzy również w przyszłość, w której jest pewna, że ​​Dubois nadal będzie odgrywał ważną rolę.

View this post on Instagram

🏡 (heart explosion)

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

“Wiem, że bez ciebie przeniosę się w inne części mojego życia, ale boję się, wierzę, że nadal będziesz moim cieniem, moim aniołem, nie ma przymiotników wystarczająco dużych, by opisać moją miłość do ciebie, Dubes, moja wdzięczność. Będę za tobą tęsknił każdego dnia mojego życia, mój słodki chłopcze, byłeś kiedyś w życiowym psem Ta szczególna więź, która nie każdy dostaje, a ja cię dostałam, wybrałeś mnie, byłeś siłą, zmieniłeś mnie na zawsze. zobaczymy cię na drugim końcu tęczy, mój chłopcze, wiecznie ci wdzięczny Rip Dubois.

Hilary Duff o zwrotach akcji w serialu “Młodsze”

Jul.04.201704:04