Chłopiec, który napisał do ukochanego zwierzaka w “psim niebie”, dostaje niewiarygodną odpowiedź

Po śmierci psa w kwietniu, mama z Virginii i jej 3-letni syn opracowali specjalny rytuał, aby pamiętać ukochanego zwierzaka.

Chłopiec, który napisał do ukochanego zwierzaka w “psim niebie”, dostaje niewiarygodną odpowiedź

14 czerwca 2015 r01:23

Przez ostatnie kilka miesięcy Mary Westbrook i jej syn Luke usiedli razem, aby napisać wiadomości do swojego beagle, Moe, a następnie “wysłać” listy z ich domu w Norfolk, Virginia.

“Ponieważ nie możesz oszukać trzylatka, zabieramy list do naszej skrzynki pocztowej”, Westbrook napisał w magazynie “Distinction”, zauważając, że adresują notatki do “Moe Westbrook, Doggie Heaven, Cloud 1.”

Chłopak sends letter to
Moe, umiłowany 13-letni beagle Mary i Roberto Westbrook z Norfolk, Wirginia, zmarł w kwietniu.Dzięki uprzejmości Mary Architzel Westb

Westbrook zazwyczaj pobiera notatkę ze skrzynki pocztowej w późniejszym terminie, aby jej syn uwierzył, że zostały dostarczone, ale dwa tygodnie temu zapomniała odebrać wiadomość i założyć, że została odrzucona.

A w środę rano otrzymali niesamowitą niespodziankę: odpowiedź od “Moe”. Niesklepiona nuta, która pojawiła się w skrzynce pocztowej rodziny, brzmiała: “Jestem w psim niebie. Gram cały dzień. Jestem szczęśliwy. Dziękuję 4, że jesteś moim przyjacielem. Widzę cię, Luke.

Chłopak sends letter to
Rodzina otrzymała tę wiadomość od “Moe” w ich skrzynce pocztowej.Dzięki uprzejmości Mary Architzel Westb

Westbrook został wyłożony listem, ponieważ pies tak wiele dla rodziny znaczył.

“Moe przyszedł do mojego życia 13 lat temu i sprawił, że sprawy stały się bardziej skomplikowane i śmierdzące – ale także, cóż, cudowne” – napisała – “Nadal za nim tęsknię każdego dnia”.

Trzymała notatkę przy biurku przez cały dzień iw końcu podarowała ją Luke’owi tej nocy. W końcu to on wpadł na pomysł, aby napisać Moe w pierwszej kolejności.

“Byli prawdziwymi kumplami” – powiedziała TODAY.com.

Wciąż nie wie, kto był za listem, ale mówi, że była szczęśliwa, gdy zobaczył Luke’a uśmiech.

“Otrzymanie notatki przypomniało mi dobroć ludzi i to, jak wielki może być mały gest” – napisał Westbrook. “Tutaj jest Moe, w psim niebie i przemyślanych pracowników pocztowych na całym świecie.”