Boo Hoo! Poznaj Luhu, kota, który wygląda, jakby miał zamiar się zakochać

Ten kot ma ponad 70 000 obserwujących na Instagramie i kochającego właściciela, ale nie może nie wyglądać na smutnego.

Dzięki szerokim oczom i opadającym brwiom, 2-letni szary pręgowany o imieniu Luhu z Pekinu zyskał sławę najsmutniej wyglądającego kota w Internecie, miejsce z dużą ilością kotów.

Właścicielka kotów, Maggie Liu, regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie Luhu i jej dwóch innych kotów, Barher i Bardie, ale jest to wieczne spojrzenie Luhu, które wydaje się być na granicy łez (grzechotania, jeśli wolisz), które stały na zewnątrz.

Smutny wygląd sympatycznego kota jest w rzeczywistości wynikiem operacji, aby naprawić infekcje oczu krótko po urodzeniu.

“Luhu był bardzo chory w jego oczach, gdy miał dwa tygodnie i prawie umarł, ponieważ choroba dotknęła jego nosa” – powiedział Liu do TODAY.com w wiadomości e-mail. “Na początku nie mogliśmy przeprowadzić operacji, ponieważ tak się czuł. małe, ale na szczęście znalazłem lekarza z Kanady i zrobił dwie operacje na Luhu. Moja mama i ja opiekowałyśmy się nim bardzo ostrożnie, ale operacje wpłynęły na wizję Luhu, więc musi bardzo mocno otworzyć oczy, aby zobaczyć wszystko. ”

https://www.instagram.com/p/4tgneXyirk

Ale dopinguj, Luhu – 70 000 obserwujących jest całkiem niezły!

“Jestem bardzo zaskoczony, że jest tak sławny w Internecie” – powiedział Liu. “Piszę jego zdjęcia na Instagramie, ponieważ chcę po prostu podzielić się jego zabawną twarzą i zabawną osobowością z ludźmi, którzy kochają koty. Teraz jest tak sławny także w Chinach. ”

Śledź pisarza TODAY.com Scott Stump na Twitterze i Google+.