Anderson Cooper opłakuje śmierć swojego “słodkiego psa”, Molly

Gospodarz CNN Anderson Cooper opłakuje stratę ukochanego psa, Molly.

Walijski springer spaniel zmarł we wtorek, według Coopera.

On podzielił się wiadomościami i starym zdjęciem swojego “słodkiego psa” na Instagramie tego dnia.

Molly wielokrotnie występowała na koncie Coopera na Instagramie oraz w byłym talk show “Anderson”. Kiedy Molly po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu w 2011 roku, mogła być nieco zaskoczona oklaskami publiczności i jasnymi światłami, ale machnęła ogonem i wtuliła się między kolana, dopóki nie ustabilizowała się i polizała twarz Coopera..

W innym wystąpieniu w talk show, Molly była bardziej zrelaksowana w mieszkalnej oprawie, gdy opowiadała komediantkę Kathy Griffin, z którą Cooper gościł wiele noworocznych promocji w CNN.

“Zostaw to tobie, aby uzyskać idealnego psa” – zauważył Griffin.

Cooper zgodził się. “Jest bardzo słodka,” powiedział.

Opisując siebie jako “całkowitą psią osobę” w kulisowym filmie “60 minut” dla odcinka, który po raz pierwszy został wyemitowany w 2014 roku, Cooper twierdził, że Molly była niezwykle manipulująca. “Myślę, że nadal trochę mnie pracuje”, powiedział. “Mam na myśli, ona usiądzie na moim łóżku i tak długo, jak ją pocieram, będzie leżeć obok mnie i jak tylko przestanę ją pocierać, zeskoczy z łóżka i położy się na łóżku. Podłoga i spać sama. “

View this post on Instagram

Driving home with my sleepy, smelly, wet dog

A post shared by andersoncooper (@andersoncooper) on

Zastanawiał się również nad silnym związkiem między psami i ich właścicielami. “Najbardziej interesującą rzeczą, którą powiedział mi Brian Hare, który tak naprawdę mnie utknął, było:” Kiedy psy patrzą na ciebie, przytulają cię swoimi oczami “- powiedział.

Cooper dodał, że wziął tę lekcję do domu i zastosował ją do Molly.

“Ona nie patrzy na mnie prawie”, powiedział ze śmiechem.

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.