Zobacz zdjęcia modelki Melania Trump w wieku 16 lat

Na pierwszych kobietach jest dużo presji, by ubierać się modnie. A nowa pierwsza dama Ameryki, Melania Trump, może wyrwać się z jej tła jako modelki.

Melania Trump young early modeling photos
Melania Knauss pozuje dla Stanje Jerko w 1987 roku.
Stane Jerko

Ale jak zaczął się urodzony w Słowenii model??

POWIĄZANE: Melania Trump, Ivanka Trump ujawniają sukienki inauguracyjne

Trump został po raz pierwszy odkryty przez słoweńskiego fotografa Stane’a Jerko, gdy siedział na ogrodzeniu, czekając, aż jej przyjaciółka zakończy spacer w pokazie mody.

Melania Trump young modeling photos
Melania Knauss pozuje na krótko przyciętym szczycie i długiej marszczonej spódnicy. Stane Jerko

“Był styczeń 1987, kiedy wróciłem do domu tuż przed końcem pokazu mody”, powiedział Jerko przez DZISIAJ przez e-mail. “Na schodach sali festiwalowej zobaczyłem dziewczynę, która natychmiast wpadła mi w oko, stała wysoka, szczupła i atrakcyjna długowłosa dziewczyna o wyrazistych oczach”.

50 zdjęć

Pokaz slajdów

Ewolucja mody Melania Trump: od modelu do pierwszej damy

Spójrz na najlepsze momenty mody i mody Melanii Trump, od jej wczesnych dni modelowania w Słowenii po strój dnia inauguracji.

Ta dziewczyna to Melania Knauss. Fotograf zaprosił ją do studia na sesję próbną. Na pierwszą sesję zdjęciową Knauss przyniosła własną garderobę, a Jerko powiedziała, że ​​jej pierwsze zdjęcia były “bardzo obiecujące”.

POWIĄZANE: Melania Trump RNC strój wypowiedzi wyprzedane natychmiast

Melania Trump young modeling photos
Modele Knauss to kwintesencja stylu lat 80. z legginsami, wysokim kucykiem i białą koszulą zawiązanymi w talii. Stane Jerko

Wróciła na drugą sesję zdjęciową, tym razem, aby wzorować ubrania ze słoweńskiej fabryki tekstyliów. Zdjęcia, które zrobił na tych sesjach, stanowiły jej pierwsze portfolio i zaczęły swoją karierę jako profesjonalny model.

Jerko opisał Knaussa jako nieśmiałą i zachowaną na początku, ale powiedział, że szybko stała się wygodna przed kamerą. Powiedział także, że bardzo chciała się nauczyć o oświetleniu, włosach i makijażu, które trafiały do ​​każdej sesji.

Melania Trump young modeling photos
Knauss pozuje w białej sukience na początku swojej kariery modelki. Stanje Jerko

POWIĄZANE: 150 lat pierwszych damskich sukni inauguracyjnych, od Mary Todd Lincoln po Michelle Obamę

Patrząc wstecz na 150 lat pierwszych damskich fartuchów podczas inauguracji

18 stycznia 2017 r01:03

Knauss kontynuowała modelowanie, pracując w Mediolanie i Paryżu, zanim przeprowadziła się do Nowego Jorku w 1996 roku, gdzie poznała i poślubiła Donalda Trumpa. A reszta to historia!