Zobacz przemówienie meteorologa po tym, jak widz nazwał jej “obrzydliwe” ubranie macierzyńskie

Ten kanadyjski meteorolog stawiał się zwyrodnialcom ciała w mowie na żywo, która zasługuje na owację na stojąco.

Kelsey McEwan z kanadyjskiego porannego programu “Twój poranek” jest w ósmym miesiącu ciąży i kiedy ktoś napisał na Twitterze program z wiadomością, że macierzyństwo McEwana jest “obrzydliwe”, nie zamierzała siedzieć bezczynnie.

“Kiedy noszę to, co uważam za obrzydliwe na tym świecie – szczególnie w tym tygodniu – musisz sprawdzić swoje priorytety” – powiedział McEwan w środę rano. “Wiesz, co jest obrzydliwe? Nie moje zużycie, ale rasizm, nienawiść i znęcanie się. “

“Jestem głęboko przekonany, że moje ciało i twoje ciało jest niczyim biznesem, ale twoim własnym” – powiedział McEwan. “Twoje ciało nie jest dla nikogo, o czym można porozmawiać … to nie jest sprawa nikogo innego, ale twoja własna.”

Zwróciła się także do komplementów, które otrzymała, dając do zrozumienia, że ​​docenia to, gdy ludzie mówią ładne rzeczy, ale zauważyła, że ​​poczucie własnej wartości powinno pochodzić od “ty i ty sam”.

“To, co ludzie mówią – jeśli pozwolisz, żeby cię zbudowali, krytyka cię rozwali – więc znajdźmy inne sposoby rozmawiania ze sobą” – powiedział McEwan. “Jesteśmy lepsi od tego i jesteśmy o wiele bardziej niż wyglądamy.”

McEwan opublikował klip na Instagramie po tym, jak show powtórzyło, że “to sprowadza się do tego, jak fundamentalnie oceniamy (i traktujemy) ludzi na podstawie ich wyglądu”.

“Wystarczająco dużo” – napisał McEwan. “Możemy zrobić lepiej.”