Załóż na to pierścionek! Głosuj teraz na zwycięzcę TODAY Wedding

DZISIAJ rzuca wesele całego życia!

Aby uhonorować wydanie “My Big Fat Greek Wedding 2” w marcu, nawiązaliśmy współpracę z naszą siostrzaną firmą Universal Pictures, aby wygłosić jedną wielką uroczystość. W ostatni piątek ogłosiliśmy zwycięską parę – Kaitlin Roseman i John West!

Zaręczynowy rings, wedding rings
DZISIAJ Zgłasza ślub: Zagłosuj już teraz na ringi #TODAYWedding – Rose Gold, Mix & Match i kolorowe diamentyDZISIAJ

POWIĄZANE: 18 wyjątkowych pierścionków zaręczynowych dla współczesnej narzeczonej

Zgodnie z obietnicą, decydujesz o każdym aspekcie ich ślubu – od sukienek, do przysług, do ciasta, do kwiatów i innych rzeczy.

A dzisiaj … wybieramy obrączki (i sukienki druhen)!

DZISIAJ Show wedding
To głosowanie #TODAYWedding zostało oficjalnie zakończone. Sprawdź 24 marca, aby zobaczyć wszystkich zwycięzcówDZISIAJ

“W tej chwili jest świetny czas na ślub, ponieważ jest więcej wyborów weselnych niż kiedykolwiek wcześniej”, powiedział Keija Minor, redaktor naczelny magazynu BRIDES. “Pary chcą personalizacji we wszystkich aspektach ślubu, w tym weselnych, dlatego widzimy tak wiele opcji.”

Kolorowe diamenty, różowe złoto? Pomóż wybrać DZISIAJ obrączki ślubne para

16 marca 2016 r04:36

POWIĄZANE: Ubierz przyjęcie weselne! Głosuj na swoją ulubioną sukienkę, aby wygrać wesele DZISIAJ

Spójrz na trzy pary rywali – wybranych przez Minor – i oddaj głos na swojego faworyta. I pamiętaj, aby nastroić 24 marca, aby obejrzeć ślub i zobaczyć wszystkich zwycięzców!

1. Różowe złoto

Panna młoda:

ArtCarved

Róża gold engagement rings
DZISIAJ Zgłasza wesele: Głosuj teraz na #TODAY pierścionki z nadrukiem – pierścionki z różowego złota; ArtCarvedNeal Carter / DZISIAJ

Zapomnij o żółtym i białym złocie, czas spojrzeć na świat przez różowe okulary. Ten gorący trend kolorystyczny, który zaczął się w gotowości do noszenia, trafił na śluby.

ArtCarved stworzył ten elegancki projekt dla każdej młodej szukając czegoś naprawdę wyjątkowego. Jak zauważyli Minor, różane złote opaski są również świetną opcją “ponieważ wyglądają niesamowicie na wszystkich odcieniach skóry.” Ten wspaniały, klasyczny pierścionek ma okrągłe diamenty dookoła ze wspólnym zestawem prongów.

Pan młody:

ArtCarved

Róża gold wedding rings
DZISIAJ Zgłasza wesele: Głosuj teraz na #TODAY pierścionki z nadrukiem – pierścionki z różowego złota; ArtCarvedNeal Carter / DZISIAJ

“Kiedy zaczęliśmy dostrzegać różane złoto w męskich zespołach weselnych, wiedzieliśmy, że ten trend to spowodował” – powiedział Minor przez email. Więc dla pana młodego wybrała ten klasyczny projekt ArtCarved.

Ten solidny, różowo-złoty pasek to świeże spojrzenie na tradycyjny styl – a także doskonałe uzupełnienie zespołu wieczności panny młodej.

POWIĄZANE: Gwiazdy “My Big Fat Greek Wedding 2” ponownie łączą się i wspominam DZISIAJ

2. Wymieszaj i dopasuj

Panna młoda:

Single Stone by TWO by London

Antyczny engagement rings
DZISIAJ Rzuca wesele: Głosuj teraz na #TODAY pierścionki z zapałkami – pierścienie Mix & Match; Dwie z Londynu i Todd Reed dla Greenwich JewellersNeal Carter / DZISIAJ

“Mówią, że przeciwieństwa przyciągają” – powiedział Minor TODAY – “i opierając się na jednym z największych tegorocznych trendów, jakie widzimy na BRIDES, zgadzamy się!” Wiele par chce wyrazić swoje własne style osobowości w swoich obrączkach.

Biorąc to pod uwagę, Minor wybrał specjalny “jego i jej” zestaw dla młodej pary.

Dla oblubienicy wybrała ten DWÓR przez londyński pierścionek zainspirowany stylem vintage. Ta konstrukcja jest kobieca, romantyczna i zawiera platynową wieczność z 1,85 karatami pięknie oszlifowanych różowych diamentów.

Pan młody:

Todd Reed z Greenwich Jewellers

czarny wedding band
DZISIAJ Rzuca wesele: Głosuj teraz na #TODAY pierścionki z zapałkami – pierścienie Mix & Match; Dwie z Londynu i Todd Reed dla Greenwich JewellersNeal Carter / DZISIAJ

Dla pana młodego Minor wyszedł z subtelnym odrętwieniem – wybierając prosty, ale bardzo męski projekt Todda Reeda z Greenwich Jewelers. Ta opaska ma czarny jadeit i srebro i zapewnia doskonały kontrast z tradycyjnym pierścieniem panny młodej.

POWIĄZANE: Zobacz suknię ślubną i opcje smoking dla naszej szczęśliwej pary młodej

3. Kolor

Panna młoda:

Henri Daussi

Żółty diamond ring
DZISIAJ Zgłasza ślub: Głosuj teraz na #TODAY pierścionki z obrączki – kolorowe pierścionki z diamentem; Henri DaussiNeal Carter / DZISIAJ

“Kolor jest teraz również ogromny w zespołach” – powiedział Minor. “To prosty sposób na zaktualizowanie tradycyjnego zespołu z nieoczekiwanym zwrotem akcji.” Powiedziała także DZISIAJ, że panny młode nie odstępują od “pełnego spektrum tęczy”.

Aby pójść w jego ślady, Minor wybrał przyciągającą uwagę, 1-karatową obrączkę ślubną Henri Daussiego. Projekt ma żółty diament i złotą wieczność – oszałamiającą kombinację kolorów!

Pan młody:

Henri Daussi

Biały gold ring
DZISIAJ Zgłasza ślub: Głosuj teraz na #TODAY pierścionki z obrączki – kolorowe pierścionki z diamentem; Henri DaussiNeal Carter / DZISIAJ

Obrączka dla panny młodej to kolor, ale dla pana Młodego, Minor zdecydował się na uderzający, ale prosty design autorstwa Henri Daussiego..

“Ten zespół ma czarne diamenty, które są subtelnie osadzone na zewnętrznej krawędzi po obu stronach zespołu” – powiedział Minor TODAY. Powiedziała, że ​​daje to “iluzję klasycznego zespołu z dodatkową osobowością”.

Miłość patrząc na wspaniałe obrączki? Mamy więcej pomysłów na Pinterest.com/TODAYShow.

Zobacz odsłonięte opcje smokingu i tux na My Big Fat TODAY Wedding

18 marca 2016 r05:51