Wyrzuć brzytwy, panie – linia bikini w stylu lat 70. powraca w dobrym stylu

Trendy włosów łonowych powracają do modelu z lat 70.

Może to tylko cykl koniunkturalny wracający z powrotem … albo wygórowana cena ostrzy … albo fakt, że Gwyneth Paltrow przyznać się do Ellen DeGeneres na początku tego roku pracowała “w klimacie lat 70.”

Bez względu na przyczynę, najwyższy czas powiedzieć buńczucznikowi do Brazylijczyka i pozwolić, by włosy łonowe rosły. Daily Mail donosi o nowej ankiecie przeprowadzonej przez brytyjską agencję Medix, że 62% badanych kobiet stwierdziło, że ich partnerzy wykopują naturalny wygląd na dole, podczas gdy 51% przyznało, że pozwalają na to, że rzeczy stają się dzikie, a 45% dodaje, że kiedyś zajmowali się pielęgnacją w tym obszarze, ale od tego czasu nazwał to zakończeniem.

Oczywiście, wiele kobiet wciąż woli utrzymywać porządek w okolicach bikini, z czego 33 procent zgłasza, że ​​się goli, 27 procent odpowiada, że ​​dostają profesjonalne prace z wosku i 15 procent radzi sobie z używaniem kremów do depilacji, według gazety.

Nie możemy powiedzieć, że jest nam smutno, że trend włosów łonowych zmierza w kierunku bardziej, pełniejszego wyglądu. Carrie Bradshaw sapnęła po brazylijskiej sesji: “Zostałem napadnięty! Wzięła wszystko, co mam. “Kto tego chce? Poza tym, jak wie Paltrow, lata 70. zakołysały się.

Lesley Kennedy pisze dla AtHome.com. Śledź AtHome na Twitterze @athome i Lesley w Google+.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage