Wypróbowałem ulubiony eyeliner 5 dolarów Joanny Gaines – i mam obsesję

Uwielbiam wszystkie rzeczy, Joanna Gaines. Od swoich pomysłów na aranżację wnętrz i jej przepisów po swój fajny styl casualowy, jest kimś, z kim mogę się zaprzyjaźnić.

W rzeczywistości gwiazda “Fixer Upper” jest jedną z niewielu gwiazd, które uważam za podobne do mnie: zwykłą codzienną dziewczynę, która raczej spędzałaby piątkowe noce w domu z rodziną, zamiast rozpieszczać się, by wyjść gdzieś na ochotę..

Wygląda na to, że mamy teraz coś jeszcze wspólnego: oboje kochamy ten sam eyeliner 5 USD.

Revlon Colorstay Eyeliner Pencil, 5 USD (zwykle 9 USD), Ulta

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Revlon Colorstay Eyeliner Pencil

5 USDUlta

Jest to również dostępne na Amazon za 6 USD.

Oto, jak to się stało: Popijałem kawę, oglądając DZISIAJ pewnego ranka, kiedy złapałem segment ulubionych produktów kosmetycznych celebrytów. Właśnie wtedy dowiedziałem się, że Joanna, która moim zdaniem ma jedne z najbardziej bezbłędnych odważnych makijażu oczu, jakie widziałem, nie może żyć bez tego produktu.

Joanna Gaines
Joanna Gaines Rob Kim / Getty Images

Zawsze używałam ołówka do oczu z 18 dolarów od innej marki, a ten w mojej kosmetyczce był po prostu karczemkiem, więc poszłam do Ulty i zamówiłam Revlon.

Potem się zakochałem.

Podczas gdy działa płynnie i wygląda wspaniale, najbardziej podoba mi się to, że ma do niego dołączoną temperówkę, co eliminuje konieczność trzymania w torbie oddzielnej ostrzałki (a następnie tych denerwujących czarnych elementów wyostrzających). w każdym momencie.

Jest też smudger, którego możesz użyć, jeśli chcesz uzyskać bardziej zadymiony wygląd.

Wkładka do oczu jest wodoodporna i nosi do 16 godzin, zgodnie z opisem firmy. Mogę zaświadczyć, że pozostaje cały dzień.

Joanna napisała na swoim blogu, że jest to tak wypróbowany i prawdziwy faworyt, że jej producenci “Fixer Upper” wysłali jej ponad 100 na urodziny w zeszłym roku. Chociaż nie będę przechowywać wielokrotności (chyba że ona i Chip będą chcieli przyjść i znaleźć więcej miejsca w mojej łazience), zdecydowanie dalej będę kupować ten produkt od teraz.

Revlon Colorstay Eyeliner Pencil, 5 USD (zwykle 9 USD), Ulta

Revlon Colorstay Eyeliner Pencil

5 USDUlta