Wypróbowałem maskę na sen o wartości 8 USD z 9000 recenzji i nigdy nie spałem lepiej

Niedawno, słuchając w radiu nagrania reklamującego materac, usłyszałem, że ludzie są najbardziej pozbawionymi snu gatunkami na ziemi. To może być tylko sztuczka, aby słuchacze mogli puścić materac. Mimo to mogę się odnieść.

Spoczynkowa twarz zombie, którą spędziłem zbyt wiele dni tego lata, skłoniła mnie do wypróbowania najlepiej sprzedającej się maski snu Amazon. Ta okładka na oko z 8 dolarów od niedźwiedzia Alaska pracowała dla 9700 recenzentów, którzy nadali jej skumulowaną 4,5-gwiazdkową ocenę. Jak to mogło nie działać dla mnie?

Przedstawiamy najdelikatniejszą rzecz, którą posiadam teraz:

Maska na sen Alaska Bear, 8 USD, Amazon

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Alaska Bear Natural Silk Sleep Mask

8 USDAmazonka

Kiedy wyciągnąłem maskę z opakowania, poczułem się, jakbym wyciągnął kępkę chmurki. Pomimo, że ma tylko 8 USD, jest bardziej miękka niż 100-procentowe swetry z kaszmiru w mojej szafie, arkusze liczące 500 nitek na moim łóżku i drogie masło do ciała w mojej łazience. W przeciwieństwie do większości masek na oczy, które dostajesz w ostatniej chwili na lotniskach, ten jest miękki po obu stronach. Wykonany jest z hipoalergicznego “100-procentowego najwyższej jakości naturalnego jedwabiu morwy 19 momme”. Nie jestem zbyt zaznajomiony z moimi jedwabiami, ale jedwabiu z morwy często używa się jako najwyższej jakości jedwabiu, który konsumenci mogą kupić. Na opakowaniu maski Alaska Bear – która mimo swojej nazwy jest chińską firmą – nazywa ją “tkaniną cesarzy”. (Jest to również materiał za najlepiej sprzedającymi się poszewkami na poduszki, które zapobiegają wezgłowiu.)

Maska na sen jest zaskakująco chłodna i wygodna

Alaska Bear sleep mask in blossom almond
Alaska Bear

Obawiam się, że jeśli śpię z czymkolwiek ponad moją twarzą, stwarza ona pożywkę dla bakterii. Ta maska ​​nie ma wrażenia, że ​​łapie ciepło. Gdyby kiedykolwiek to zrobił, mógłbym poluzować go za pomocą regulowanego pałąka. W przeciwieństwie do pasków na rzepy moich masek do oczu, ten ma plastykowe regulatory, które nie przyklejają się do moich włosów. Dla mnie dopasowanie jest w porządku. Ale niektórzy fani wydają 2 dolary więcej za ulepszoną wersję – to w zasadzie ta sama maska ​​z podwójnymi paskami i przegrodą na nos, którą możesz dopasować do nosa, jeśli martwisz się o światło wpadające spod maski.

Jest ciemniejsza niż jakakolwiek opaska na oczy

Alaska bear sleep mask
Alaska Bear

Dom moich rodziców mnie zrujnował. Pierwsze 17 lat mojego życia spałem w ciemnej piwnicy. Miałem okno wielkości mojego laptopa, a najbliższe światła miasta były oddalone o siedem mil. W rezultacie lubię swoje środowisko snu, tak jak moja najlepsza przyjaciółka lubi swoją kawę: czarną. Mieszkam teraz w mieście. Tak więc, wcześniej tego lata zainwestowałem w nową parę zasłon zaciemniających. Są świetne, ale nie robią mi nic dobrego, gdy jestem w drodze (mam blog z podróży), a moi koledzy mają włączone światła do czytania. Na szczęście znajduję tę maskę – którą zamówiłem w podstawowej czerni, mimo że jest dostępna w 10 kolorach i nadrukach – aby funkcjonować jako zasłony zaciemniające na moich oczach.

Maska jest tak ciemna, że ​​kiedy ją noszę i mam ciągle otwarte oczy, czasami zapominam, że mam otwarte oczy! W rzeczywistości blokuje tak dużo światła, że ​​zalecam używanie go zamiast opaski na przyjęciach z piñatami. Z pewnością sprawi, że gra będzie trwała dłużej.

Musisz go umyć ręcznie, więc mam inny w koszyku

Alaska Bear sleep mask in pink polka dot
Alaska Bear

Jako leniwy germofob, nie podoba mi się to, że nie mogę po prostu rzucić maską do spania w zmywarce na gorąco i użyć detergentu z wybielaczem. Ale zdaję sobie sprawę, że to niewielka cena za spanie z jedwabiem. Instrukcja mycia tej maski wymaga mycia rąk w zimnej wodzie z łagodnym mydłem lub jedwabnym detergentem. Zalecają również czyszczenie na sucho. Jednak nie ma mowy, żebym wybrał się w specjalną wycieczkę do centrum pralni chemicznej za 8-miesięczną maskę na oczy. Zanim to nastąpi, po prostu zamówię kolejną. Teraz, gdy wiem, jak wyglądają nocne noce pełne osiem godzin snu, nie wyobrażam sobie pójścia spać bez tej maski.

Maska na sen Alaska Bear, 8 USD, Amazon

Alaska Bear Natural Silk Sleep Mask

8 USDAmazonka

Pisaliśmy o uspokajających i regenerujących mocach lawendy w przeszłości. Ta maska ​​łączy w sobie ten relaksujący zapach z supersoftową tkaniną, która zabierze Cię w ciche, spokojne miejsce pod koniec pracowitego dnia.

Aby zaspokoić więcej potrzeb snu, naszą ulubioną maszynę dźwięku, worek na śpiwór dla dziecka, za którym płaci jeden rodzic i najlepsze miejsca na kupowanie prześcieradeł i kołder.