Wybierz odpowiedni kostium Halloween dla swojego kota lub psa

Jeśli chodzi o Halloween, psy tego kraju stały się prawdziwymi imprezowiczami. Tylko dlatego, że nie jedzą cukierków, nie oznacza, że ​​nie mogą ubierać się na Halloween – i wiele z nich robi. Ale jak wybrać odpowiedni kostium dla swojego kota lub psa, i upewnij się, że najlepiej jest ubierać je na pierwszym miejscu?

Według informacji National Retail Federation (NRF), w tym roku ubierze się ich około 23 miliony ludzi. Amerykanie wydadzą przerażającą ilość pieniędzy na kostiumy na Halloween i akcesoria dla swoich psów i kotów. Oczekuje się, że sprzedaż osiągnie rekordową wartość 350 milionów dolarów, czyli o 30 milionów dolarów więcej niż w zeszłym roku.

“Ludzie mówią nam, że Halloween jest jednym z najlepszych świąt do świętowania i chcą włączyć swoich owłosionych przyjaciół w ich uroczystości” – powiedziała Kathy Grannis, starszy dyrektor ds. Relacji z mediami NRF.

Czemu nie? Jest urocza. Przypadek w tym miejscu, 14 z najbardziej uroczych kostiumów dla zwierząt w historii, wysłanych przez widzów DZISIAJ.

Kostiumy dla zwierząt i właścicieli: od 007 do “psa martini”

24 października 2014 r03:56

Największe stroje dla zwierząt w tym roku, zgodnie z rocznym badaniem NRF, to dynia, hot dog, diabeł, trzmiele i koty. Twój “najlepszy przyjaciel” może również ubierać się jak Miss Piggy, Kubuś Puchatek lub postać z Gwiezdnych Wojen. PetSmart oferuje nawet linię psich kostiumów Marthy Stewart Pets.

“Zwierzęta są częścią rodziny, podobnie jak nasze ludzkie dzieci, a ludzie dowiadują się, że wakacje są jeszcze bardziej zabawne, kiedy zwierzęta są również zaangażowane” – powiedziała Amanda Tingley, dyrektor ds. Merchandisingu w PetSmart. “Wielu domowych rodziców nie ma w domu ludzkich dzieci i jest to dla nich sposób na uczestnictwo w wakacjach.”

Większość podstawowych kostiumów to od 15 do 20 USD. Spodziewaj się wydać 25 $ lub więcej za taką, która zawiera licencjonowaną postać Disneya, Muppetów lub Marvel Comics. Dobra wiadomość: rabaty już się zaczęły, w niektórych przypadkach 50 procent od zwykłej ceny.

Dynia, trzmiel: Najlepsze domowe stroje na Halloween

Paź.09.201401:18

PetSmart powiedział, że kostium z rekinami jest ich najbardziej popularny, ale Superman, Batman i Spiderman również są dużymi sprzedawcami.

W tym roku pojawi się coś nowego: obroże, smycze, uprzęże i ubrania z wbudowanymi lampami LED, aby psy stały się bardziej widoczne, gdy wychodzą na jaw. Większość z nich nie ma motywu Halloween, na szczęście, więc mogą być używane przez cały rok.

Koty mogą również wziąć udział w zabawie – przynajmniej na tyle długo, aby zrobić kilka zdjęć – z głupim kapeluszem lub akcesoriami, takimi jak skrzydła lub obroże z krawatem. Uzupełnij wygląd czarnymi i pomarańczowymi nakładkami na paznokcie.

Istnieją nawet kostiumy dla świnek morskich. Nie żartuję! Za mniej niż 10 USD możesz ubrać swoją małą futrzaną kulkę, by wyglądała jak trzmiel, biedronka lub dynia.

Wspaniały dog
Dzisiaj

Podczas Halloween kostiumy są słodkie, mogą zdenerwować swojego zwierzaka.

“To naprawdę ważne, aby upewnić się, że pies lub kot nie jest zestresowany doświadczeniem”, powiedział trener zwierząt Mikkel Becker. “Jeśli wydają się być zestresowani lub przerażeni, musisz natychmiast zdjąć kostium.”

Becker zaleca stroje, które można łatwo założyć i zdjąć. Sugeruje, aby znaleźć taki, który zapina rzepem z przodu i pod spodem. Jest mniej prawdopodobne, że przestraszysz swojego zwierzaka, ponieważ nie musisz prześlizgnąć się przez głowę lub łapy. Pamiętaj, aby usunąć kostium, jeśli nie jesteś w stanie nadzorować swojego zwierzaka, aby nie zaszkodziły sobie.

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, mój pies Sam w tym Halloween będzie Supermanem.

Herb Weisbaum to The ConsumerMan. Śledź go na Facebooku i Twitterze lub odwiedź stronę ConsumerMan.

Loading...