Wnuczka Grace Kelly wygląda jak ona!

Camille Gottlieb nigdy nie miała okazji poznać swojej babci, Grace Kelly, księżniczki Monako. Niestety, gwiazda Hollywood okazała się gwiazdą w 1982 roku, na 16 lat przed narodzinami Gottlieba.

Ale jeśli młoda kobieta chce bliższego przyjrzenia się legendzie aktorskiej, która znana jest ze swojego stylu i pięknego piękna, nie ogranicza się ona do starych filmów i zdjęć.

Może po prostu patrzeć w lustro.

Camille and Grace Kelly
Camille Gottlieb farbowała włosy, a teraz jest plującym wizerunkiem babci Grace Kelly. (Chociaż nie jesteśmy pewni, czy Babcia Grace pochwalała papierosa)@camillerosegottlieb / Getty Images

Gottlieb, która jest najmłodszym dzieckiem Księżnej Stéphanie w Monako, podzieliła się swoim niedawnym zdjęciem na Instagramie, pokazując swoje nowe blond loki i znajomy stary wygląd.

Oczywiście, to nie tylko jej włosy nawiązują do wspaniałego obrazu Kelly na ekranie.

View this post on Instagram

I don't wanna hurt you but you live for the pain

A post shared by Camilloush (@camillerosegottlieb) on

Gottlieb ma jasną skórę, niebieskie oczy i marzycielskie spojrzenie babci. Połącz to wszystko z odważną czerwoną szminką i nowym “do zrobienia”, a podobieństwo jest niezaprzeczalne.

Biograficzne debiuty Grace Kelly; jej rodzina jest nieszczęśliwa

14 maja 2014 r02:29

19-latka opublikowała kolejne zdjęcie w okresie letnim, bez makijażu, a nawet z suchymi włosami, i nadal łatwo było zauważyć, ile odziedziczyła po Kelly..

Camille and Grace Kelly
Na zdjęciu przy basenie z Camille Gottlieb wygląda ona podobnie jak jej babcia Grace Kelly w filmie z 1955 roku “Złap złodzieja”.@camillerosegottlieb / Everett Collection

Z drugiej strony, kto potrzebuje pomocy glamour, gdy wszystko jest w genach?