Whitney Port właśnie dostała fryzurę mamy – i jest tak elegancko

Nowy rok, nowy “do zrobienia! Projektantka mody i dawna gwiazda Whitney Port “Hills” po prostu przeniosła swoje długie, stylowe loki w szykowne spodnie i zadebiutowała na swojej stronie na Instagramie.

����♀️ Musiał przejść #chopchop #bluntbob @jakebmartin na ✂️

Post udostępniony przez Whitney Port (@whitneyeveport) on

W filmie Port kręci włosami w tę iz powrotem, podpisując się pod postem: “To musiało pójść”. Mózgi stojące za jej nowym fryzjerem, Jake’m B. Martinem, również ujawniły jego dzieło na Instagramie, dzieląc się krojem z wielu kątów.

Więc …. @ Whitneyeveport był jak im gotowy do posiekania !!! ✂️✂️ Oto nowy wygląd na 2018! Klasyczny, nowoczesny BOB ❤️ … … Strzyżenie ✂️ przez @jakebmartin # przed, po # włosy # fryzura #ne włosy #nowoczesny #fresh #stylzmienić #klassicbob #bob #bluntcutbob #whitneyeveport #whitneyport # 2018 #newygląd #zmiany #zostać w fotelu # americansalon #modernsalon #maneaddicts #thezoereport #straighthair #alenmsalon #jakebmartinhair

Post udostępniony przez Jake B Martina (@jakebmartin) na

Port ma dobrą zabawę, pokazując swój nowy wygląd – idealnie pasuje do jej twarzy! – i udostępnił kilka innych ujęć w serii post-cut postów na Instagramie!

Tak. Bawiłem się. I było zabawne. ����do @donjuliotequila 1942 na zamknięcie 2017 roku i dzwonienie w 2018 roku z hukiem. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!! Chodźmy 2018 !!!!! #donjulio #donjuliopartner

Post udostępniony przez Whitney Port (@whitneyeveport) on

Nowa mama – Port i mąż Tim Rosenman powitali swoje pierwsze dziecko, Sonny’ego Sanforda Rosenmana, 27 lipca – jest najnowszym z serii hollywoodzkich matek, które dostały bob.

Lauren Conrad, współzałożycielka “Hills”, niedawno zatrzasnęła zamki i kocha cały wolny czas, który ma na rękach, z krótszym “robieniem”. “Szczerze mówiąc, to oszczędność czasu”, powiedział Conrad. “Muszę wysuszyć włosy, podczas gdy mój syn drzemie, a to nie zawsze trwa tak długo, więc mniej włosów to mniej czasu. Nie mam czasu na dużo włosów. “

Z nowym synem, Sonnym, który jest bardzo zajęty, jesteśmy pewni, że Port doceni każdy dodatkowy wolny czas, jaki może uzyskać!

Jak znaleźć najlepszą fryzurę do kształtu twarzy

12 października 2017 r02:05