Uzyskaj wygląd “Pretty Woman” w cenach z dala od Rodeo Drive

Jeśli masz rom-com z zakończeniem bajki, “Pretty Woman” może być klasycznym, który rozpalił twoją miłość. Gdy obsada ponownie łączy się z 25. rocznicą powstania filmu, wspominamy momenty mody, które tak doskonale zdefiniowały przemianę Vivian Ward’s (Julia Roberts) i przemyślaną podróż od szaleństwa do bogactwa. Przewiń, aby znaleźć podobnie wyglądające ikony w cenach innych niż Rodeo Drive. Obiecujemy, że nie będzie to “wielki błąd”.

Odtworzenie “Pretty Woman” 25 lat później już DZISIAJ

24.2.201507:58

Groszki

Everett Collection, madewill.com

Sukienka z jedwabiu w koronkowe wstawki w Dot, 99,50 USD, madewell.com

Roberts oszołomiła się w jasnobrązowej sukience w groszki, podczas gdy jej postać brała udział w meczu polo ze swoim kawalerem Edwardem, granym przez Richarda Gere. To spojrzenie jest pierwszym decydującym momentem w ich związku i mniej transformacji mody. Madewell wbija nowoczesną wersję w klasyczną czarną sukienkę, której nie trzeba tłumić, aby docenić.

Czerwony garnitur

Kolekcja Everett, tjmaxx.tjx.c

Crepe Flyaway Open Blazer, 49,99 dolarów, tjmaxx.com (aktualnie brak na stanie.)

Stylistka gwiazd Rachel Zalis połączyła siły z T.J. Maxx stworzy sesję stylizacyjną na cześć rocznicy filmu. Bardzo ciężko nam na tę czerwoną krepdeszynę i miłość, która wyrównuje jasny kolor z podstawowym dnem.

Okrągłe okulary

Touchstone Films, choies.com

Okulary przeciwsłoneczne Black Half Frame Round Grey Lens, 20 dolarów, choies.com

W okrągłych okularach jest coś, co wygląda modnie, bez względu na dekadę. Roberts w latach 90. wygląda jak zawsze w luksusowych oprawach odblaskowych. Dlatego byliśmy zachwyceni odkryciem tej pary z Choies.com. Przystępna cena i modny styl sprawiają, że jest to idealna alternatywa dla codziennych okularów przeciwsłonecznych.

Biały przycisk

Kolekcja Everett, bop.com

Cropped Boxy Button Down Shirt, 98 $, bop.com

Chrupka bawełniana koszula to podstawa, z której żadna kobieta nie powinna żyć. W filmie Vivian przewymiarowany styl chłopaka zakrył jej dziwaczną sukienkę i złagodził jej twardą twarz. Splendid ma zmodernizowaną wersję, która ma kształt boksu, ale jest wystarczająco jedwabista, by wyglądać kobieco.

Kapelusz gazeciarz

Touchstone Films, Target

Mossimo Supply Co. Newsboy Hat, 12,99 USD, target.com

Lady Vivian zakrywa platynową perukę z uroczą czapką z gazeciarza, dodając odpowiednią ilość krawędzi chłopca na początku filmu. Nie możemy uzyskać wystarczającego wyglądu i docenić, że może się podwoić w prawdziwym życiu jako sposób na ukrycie mizernego dnia włosów.

Oświadczenie naszyjnik

Touchstone Films, baublebar.com

Opal Mermaid Collar, 48 dolarów, baublebar.com

Jednym z naszych ulubionych momentów w filmie jest śmiech Robertsa, gdy Gere żartobliwie zamyka torebkę z naszyjnikiem na rękawicach. Jest urocza i sprawiła, że ​​tęsknimy za naszyjnikiem od zawsze, który możemy nazwać własnym. Na szczęście, Baublebar ma kolekcję scenicznych projektów, które ubiorą każdy strój, w tym ten spiralny styl, który wygląda bardzo podobnie do oryginału za znacznie mniejszy koszt wywoływania niepokoju.

Czarna koronkowa sukienka

Touchstone Films, asos

Ołówkowa sukienka lalek z papieru, 104 USD, asos.com

Pani z koronki zawsze będzie w dobrym stylu, jak udowodniła Julia Roberts w tym filmie. Jej postać grzebiąca w sztućcach i żucie listka mięty jest cudowna głównie ze względu na jej oszałamiającą i delikatną suknię koktajlową. ASOS oferuje wyrafinowaną, krótszą opcję, która doskonale sprawdzi się w bardziej nieformalnych sprawach. Jesteś sam z widłami.

Kolczyki w kształcie obręczy

Touchstone Films, belk.com

Kolczyki Michaela Korsa Goldtone Medium Whisper Hoop, 55 USD, belk.com

Jeśli istnieje jeden trend, który chcemy zachować od lat 90., to prosta biżuteria złota! Nic bardziej nie dodaje zabawy do pary niż parę dużych obręczy.

Czarny słomkowy kapelusz

Everett Collection, jcrew.com

Textured Summer Straw Hat, 34,50 $, jcrew.com

Gdy pogoda przesuwa się w kierunku słonecznego nieba, szukamy lekkich materiałów i szerszych brzegów, aby osłonić oczy. Zwycięski wygląd Julii po dniu pingowania daje nam opcję, która pasuje do niemal każdego stroju. Na szczęście J.Crew sprzedaje obraz tego kapelusza, aby ktokolwiek mógł się nim cieszyć.

Chłopięcy blezer

Touchstone Films, zara.com

Luźna kurtka typu krepdeńskiego, 79,90 USD, zara.com

Pewna Vivian wyjrzała przez okno, by odkryć, jak książę czaruje, wykrzykując swoje imię z limuzyny z bukietem róż. Wyglądała na wyluzowaną szykowną czarną marynarkę, naturalny makijaż i potargane włosy. Dzięki Zarze możemy odtworzyć ten bezpieczny styl bez wysiłku. Suitor nie jest wliczony w cenę.

Obserwuj Mary na Twitterze i Instagram @marypeffer.