To zdjęcie Blake’a Lively’ego ubranego jako Spice Girl to nostalgia z lat 90-tych

Prawie dziesięć lat przed tym, jak Blake Lively grał Serenę Van Der Woodsen w “Gossip Girl”, podszywała się pod inną kultową blondynkę: Baby Spice.

Była tak utalentowana w swojej samozwańczej roli (z butami na platformie do butów), że jeden z młodych fanów uznał, że to prawdziwa okazja.

W piątek Lively zabrała się na Instagram, by podzielić się swoim zdjęciem przebranym za Baby Spice (z domu Emma Bunton), wraz z blond warkoczykami, na koncercie Spice Girls. “Udawanie, że jest kimś innym … od 1997 roku”, napisała, ukłon w stronę swojej kariery aktorskiej. “Dziękuję @briaaamadrid za zdjęcie nas na koncercie Spice Girls. Przepraszam, nie przepraszam, nakłoniłem cię do myślenia, że ​​jestem @emmaleebunton.

https://www.instagram.com/p/BmEDj5fjGO1/?taken-by=blakelively

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że nostalgia nie może stać się jeszcze bardziej niesamowita, sama Bunton skomentowała zdjęcie: “Tak słodko, kołysałeś tymi warkoczykami.

Do którego Lively – który był wyraźnie tak gwiezdny jak każda dziewczyna lat 90., gdyby * jedna z Spice Girls * wślizgnęła się do sekcji komentarzy naszego posta na Instagramie – odpowiedziała: “@emmunton jestem oficjalnie (martwy). Na zawsze kłaniać się tobie. Nie mogę uwierzyć, że wiesz kim jestem. To nigdy nie będzie normalne. “

View this post on Instagram

Spice up your life. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on

Jak się okazuje, historia powstania za zdjęciem jest równie urocza, jak wymiana celebrytów. Bria Madrid, 24, – znana jako urocza dziewczynka z Baby Spice Blake – po raz pierwszy podzieliła się swoim nigdy wcześniej nie widzianym ujęciem z jej kontem na Twitterze, po dwóch dekadach później, że nieznajoma, którą pozowała, nie była prawdziwą Baby Spice, ale inna znana osoba w całości.

“Znalazłem zdjęcie, gdy miałem 5 lat na moim pierwszym koncercie. #SpiceGirls i zrobiłem zdjęcie z dziewczyną przebraną za Baby Spice, którą właśnie sobie uświadomiłem, było @blakelive”, napisała na Twitterze. Aktorka odkryła post i reszta, jak mówią, jest historią crossover-fan-fiction.

Według Madrytu, który w momencie wykonania zdjęcia miał 5 lat, zakochała się w nieznanych wówczas butach na platformie Blake Lively. Jej mama przekonała ją, że jest to Baby Spice (jej ulubiona Spice Girl) i pozowała do zdjęcia, zakładając, że to prawdziwa okazja. “Pamiętam (reakcję Blake’a) – była jak” O mój Boże, oczywiście! “. Madryt powiedział TODAY Style. “A ja byłem jak, robię zdjęcie z Baby Spice.”

Mel B potwierdza, że ​​ma miejsce tournee Spice Girls!

27.2.201805:48

Dopiero w zeszłym tygodniu, kiedy przeglądała stare zdjęcia, zdała sobie sprawę, że choć nie ma zdjęcia ze swoim idolem z dzieciństwa, ma vintage shot z jedną z najsłynniejszych aktorek na świecie..

“Więc moja 5-letnia jaźń przeraziła się, myśląc:” O mój Boże, mam zdjęcie z Baby Spice “, a teraz mam 24 lata, i przerażam, że to jest obraz Blake Lively / Serena Van Der Woodsen / Bridget z “Sisterhood of the Traveling Pants” – powiedział Madryt. “Cała sprawa jest surrealistyczna.”

Po tym, jak Lively udostępnił zdjęcie na Instagramie, Madryt ponownie znalazł się na Twitterze. “To szaleństwo, gdy myślę, że @blackelively nawet uznała nasze zdjęcie”, napisała. “Ale uwielbiam to, że dzielimy tę samą ilość miłości i obsesji na temat #SpiceGirls AND Baby Spice skomentowaliśmy to zdjęcie. Czym jest życie.”

W tej chwili powiedziałbym, że życie jest “doprawione”. Nie zrobiłbyś tego?

Blake Lively on Ryan Reynolds: Zmienia pieluchy!

24 czerwca 2016 r04:41