To serum przeciwdziałające starzeniu się jest moją tajną bronią do leczenia brzydkich pryszczów

Jaki jest sekret, aby skóra wyglądała młodzieńczo i promiennie? Dla wielu osób najlepszym miejscem jest krem ​​retinolowy lub surowica.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem buzz o retinolu i jak mógłbym pozbyć się cienkich linii i poprawić cerę, byłem chętny, aby go wypróbować. Zacząłem badać i pytać, ale szybko zorientowałem się, że aby czerpać korzyści, moja skóra może wyglądać łuszcząco i czerwono. Eek! Nie byłam taka pewna, czy byłam wystarczająco zaangażowana, by mieć wspaniałą skórę, by przejść przez tygodnie prawdopodobnie nienawidzę mojej skóry, ale w końcu się wykończyłam.

Odkryłem Biophelle Retiderm Serum 0,5 procenta, a gdy zacząłem go używać, nigdy nie oglądałem się za siebie.

Biophelle Retiderm Serum 0,5 procent, 80 USD, Amazon

45 recenzji, 3,8 ocena gwiazdek

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Lekka odmiana surowicy

80 USDAmazonka

Dostępne również w Dermstore za 80 USD (2 opinie, 5 gwiazdek).

Zacząłem od tego bardzo łagodnego retinolu, ponieważ mam skłonność do wrażliwej skóry. W przypadku retinoli specjaliści zalecają złagodzenie swojej skóry. Po prostu zacznij od założenia go raz lub dwa razy w tygodniu, a następnie rozbuduj.

Podczas gdy jedna butelka jest droga (80 USD), niewiele kosztuje bardzo dużo. Używam tej samej butelki, odkąd rok temu zacząłem. Potrzebujesz tylko jednej małej pompki na noc.

Teraz nie zamierzam powiedzieć, że moja skóra natychmiast zmieniła się w piękną po użyciu, ponieważ tak się nie stało. Przez kilka tygodni był czerwony, ale, jak to się mówi, “bez bólu, bez zysku”. Trzeba też bardzo uważać na ekspozycję na słońce, ponieważ może ona powodować nadwrażliwość skóry.

“Retinol jest formą witaminy A. Retinol jest ważną częścią każdej zdrowej rutyny skóry, jest przydatny w zapobieganiu starzeniu się, zmniejszaniu wielkości porów, drobne linie i zmarszczki” – powiedział dr Gayle Misle z Reviv Med Spa w Milbrae, Kalifornia. “W leczeniu trądziku ważne jest, aby usunąć pory i oczyścić skórę ze starych resztek komórkowych Retinole zwiększają szybkość obrotu komórek skóry i zwiększają produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra ma większą elastyczność, czystość i blask”.

Podczas gdy retinol pomógł wyeliminować ciemne plamy lub ślady na mojej twarzy, uwielbiam to jako leczenie trądziku. Ilekroć dostaję pryszcz, po prostu nakładam małą kropkę na obszar i pozwalam jej działać magicznie z dnia na dzień. Czasami moje pryszcze usuwają się, gdy się obudzę. Innym razem radykalnie pomaga w stanach zapalnych i potencjalnych bliznach. Ale tak czy inaczej, lubię myśleć o tym, że jest to moja tajna broń do zwalczania wyprysków!

Jeśli szukasz innych opcji retinolu, oto więcej produktów, które kochają dermatolodzy i estetycy.

Oczyszczający krem ​​przeciwzmarszczkowy Roc Retinol Correxion, 17 USD, Amazon

888 opinii, 4 gwiazdki

Celebrity esthetician Cinthia Lomeli poleca ten krem ​​na noc retinol do TODAY Style, gdy rozmawiasz o najlepszych produktach przeciw starzeniu się, które możesz kupić w lokalnej aptece.

Przeciwzmarszczkowy krem ​​pod oczy Roc Retinol Correxion

17 USDAmazonka

Dostępne również w:

  • Cel za 18 USD (1 701 opinii, 4.8 gwiazdek)
  • Walmart za 18 USD (1 703 opinie, 4.5 ocena gwiazdek)
  • Walgreens za 24 USD (1 714 opinii, 4,6 gwiazdki)

Avon Anew Clinical Line Eraser With Retinol Treatment, 20 USD, Amazonka

9 recenzji, 3,8 gwiazdki

Dr Kim Nichols, dermatolog z Connecticut, powiedział TODAY Style o tym retinolu, który jest świetny dla początkujących użytkowników, mówiąc o produktach przeciw starzeniu, które dermatolodzy faktycznie stosują..

Anew Clinical Line Eraser with Retinol Treatment

43 USDAvon

Dostępne również w:

  • Avon.com za 24 USD z 45% zniżką (95 opinii, 4.3 ocena gwiazdek)

SkinMedica Retinol Complex 1.0, 93 USD, Amazon

258 opinii, 4 gwiazdki

Dr Gary Goldenberg, asystent profesora dermatologii w szpitalu Mount Sinai w Nowym Jorku, polecił ten retinol, gdy pisaliśmy o zastosowaniu dermatologa przeciw starzeniu się. Używa od jednej do dwóch pomp na czole, nosie, policzku i brodzie.

SkinMedica reintol complex 1.0

93 USDAmazonka

Dostępne również w:

  • Dermstore za 93 USD (38 opinii, 5 gwiazdek)
  • SkinStore za 84 USD ze zniżką 10% (2 oceny, 5 gwiazdek)

Neutrogena to zdrowy krem ​​przeciwzmarszczkowy o SPF 15, 11 USD, Walmart

123 opinie, 4 gwiazdki

Dr Simon Ourian, dermatolog z Kardashian, powiedział TODAY Style o tym retinolu z SPF, mówiąc o produktach do pielęgnacji skóry, które uwielbiają znani specjaliści. Retinol może sprawić, że skóra niektórych osób jest bardziej wrażliwa na światło słoneczne, co dodatkowo zwiększa współczynnik ochrony przeciwsłonecznej.

Neutrogena to zdrowy krem ​​przeciwzmarszczkowy z filtrem SPF 15

11 USDWalmart

Dostępne również w:

  • Amazon za 13 USD (85 ocen, 4 gwiazdki)
  • Cel za 11 USD (115 opinii, 4 gwiazdki)

Krem pod oczy Roc Retinol Correxion, 21 USD, Ulta

70 recenzji, 4 gwiazdki

Dr John Paul Tutela, certyfikowany chirurg plastyczny w Nowym Jorku i New Jersey, polecił ten retinolowy krem ​​pod oczy, gdy zapytano go o najlepsze w celu zmniejszenia cienkich linii i zanikania ciemnych miejsc.

Krem pod oczy Roc

25 USDUlta

Loading...