To mimika domaga się oczyszczenia porów w 30 minut – i uwielbialiśmy wyniki

Nie jest tajemnicą, że internet ma obsesję na punkcie wszystkiego, co czyści pory. W rzeczywistości dr Pimple Popper stworzył nawet grę, w której można wypryskiwać pryszcze.

Kiedy usłyszałem, że Sephora oferuje zabieg wykorzystujący maszynę próżniową do czyszczenia porów w pory, bez angażowania ekstraktów takich jak typowa twarz, od razu byłem ciekawy. Przyjemny nawilżający zabieg twarzy zajmuje tylko 30 minut i jest darmowy przy zakupie za 75 USD w sieci kosmetyków i kosmetyków.

Wypróbowaliśmy nową twarz Sephora, która twierdzi, że oczyszcza pory – i to było niesamowite

27.07.201802:27

Sposób, w jaki działa, jest prosty: po pierwsze, konsultant do pielęgnacji skóry usuwa makijaż i omawia bieżącą procedurę pielęgnacji skóry wraz z ewentualnymi problemami lub wątpliwościami. Następnie sprawdza poziom wilgoci w skórze za pomocą miernika działającego w skali od 0 do 99, z idealnym zasięgiem mieszczącym się w latach 70-tych. Wpadłem na 49, co sprawiło, że trafiłem na cel z moimi obawami o połączenie skóry. Jestem sucha w policzkach, ale tłusta w strefie T..

Sephora facial
Twarz była całkowicie bezbolesna i rzeczywiście dobrze się czuła. Najlepszym sposobem na wyjaśnienie jest jak pies liżący twoją twarz. Nawet część złuszczająca odczuwana jest w ten sposób.DZISIAJ

Potem nastąpiło właściwe leczenie. Maszyna przypomina typowy laser medyczny, ale ma małe urządzenie przypominające pióro, zamocowane na górze. Pierwszy krok polega na zastosowaniu roztworu, który złuszcza skórę i przesuwa maszynę po twarzy, aby wyssać wszystkie zanieczyszczenia. Maszyna sama w sobie nie bolała. Najlepszy sposób na wyjaśnienie wrażenia? To tak, jak pies liże ci twarz – a kto tego nie lubi?

Następnie pojawiła się część nawilżająca, w której maszyna uszczelniła surowicę w mojej skórze. Ponownie było to całkowicie bezbolesne i całkiem przyjemne. Konsultant uruchamia urządzenie na całej twarzy, nawet na wargach. I za każdym razem zmieniają górną część urządzenia, więc jest to sanitarne.

Sephora facial
Szczególnie podobało mi się, że twarz skupia się na każdym aspekcie twojej twarzy, nawet na twoich ustach!DZISIAJ

Możesz pracować z konsultantem, aby kontrolować intensywność twarzy. Moja zaczęła się stosunkowo lekka, a potem poprosiłam ją, żeby podniosła ją, żeby uzyskać pełny efekt.

Po zakończeniu dwuetapowego procesu leczenia konsultant ujawnia wszystkie zanieczyszczenia usunięte podczas procesu. Byłem całkowicie przerażony, gdy zobaczyłem moje; wyglądał jak mieszanina smarków i flegmy. Obrzydliwy!

Lubię myśleć, że dobrze dbam o moją skórę poprzez regularne mycie twarzy, złuszczanie peelingiem i stosowanie retinolu. Jednak David Razzano, dyrektor ds. Urody w Sephora, porównał go do czyszczenia zębów. Możesz szczotkować, nić dentystyczną i używać płynu do płukania jamy ustnej codziennie, ale kiedy idziesz do dentysty, wciąż jest dużo płytki do czyszczenia. Ta twarz jest jak profesjonalne czyszczenie skóry.

Zabieg kończy się na konsultantce, która stosuje środki do pielęgnacji skóry, takie jak balsam i krem ​​przeciwsłoneczny, aby utrzymać nawilżenie skóry.

Chociaż uwielbiałem to, co czułem i myślałem, że moja skóra wygląda bardzo czysto i wyraźnie, to ta twarz jest naprawdę skuteczna?

Dermatolog z Nowego Jorku, dr Debra Jaliman, która nie wypróbowała tego szczególnego wyglądu twarzy i nie oferuje go w swoim gabinecie, uznała, że ​​będzie to skuteczny sposób złuszczania z powodu funkcji ssania maszyny, która może dać masz znacznie silniejszą eksfoliację niż typową metodę. Poleciłaby go szczególnie osobom z zatkniętymi porami, skórą trądzikową lub tłustą, ale osoby z trądzikiem różowatym, egzemą lub wrażliwą skórą powinny zachować ostrożność.

Zaleca osobom z wrażliwą skórą złuszczanie raz na tydzień, podczas gdy inni mogą to robić do dwóch razy w tygodniu.

“Ludzie są zajęci i nie złuszczają się wystarczająco, pozostawia martwy naskórek na powierzchni, dzięki czemu środki nawilżające nie wnikają głęboko w skórę, makijaż nie idzie gładko, skóra jest szorstka i matowa” – napisała w wiadomości e-mail do TODAY Style. “Złuszczająca rutyna sprawi, że twoja skóra będzie wyglądała świeżo i zdrowo.”

Rzeczywiście, dzień po wypróbowaniu nawilżającego makijażu twarzy, mój makijaż przebiegał tak gładko, a mój nos zdecydowanie wyglądał na mniej zatkany.

Podsumowując, naprawdę podobało mi się to doświadczenie. To było szybkie, bezbolesne i skuteczne. Nie mogę się doczekać aż nastanie kolejna gra pingowa, więc mogę to zrobić jeszcze raz.