To hackowanie w Amazon pozwala próbować produktów kosmetycznych i przekąsek za 2 USD za sztukę

Czy kiedykolwiek kupiłeś coś, czego nie mogłeś wrócić i w końcu go nienawidziłeś? Wtedy możesz być zainteresowany nową usługą Amazon.

Prime Samples pozwala członkom Prime na przetestowanie ton produktów za każde 2-4 $. Po wysłaniu próbki Amazon zwróci kwotę wydaną w formie kredytu na konto klienta, które następnie może zostać wykorzystane do zakupu kwalifikujących się produktów w podobnej kategorii.

Amazon podaje ten przykład na swojej stronie internetowej: Jeśli członek Prime kupi próbkę szamponu za 2 USD, członek otrzyma 2 USD kredytu, który może zostać wykorzystany na przyszły zakup szamponu.

Ta funkcja wypróbowania przed zakupem, która rozpoczęła się pod koniec 2017 r., Obejmuje sześć głównych kategorii: pielęgnacja urody, napoje i żywność, pielęgnacja ciała i gospodarstwa domowe, witaminy i suplementy, odżywki dla sportowców i dziecko. Pierwsi członkowie mogą zamówić każdą próbkę jeden raz.

główny samples homepage

Próbki kosmetyczne

Obecnie istnieje 99 produktów kosmetycznych do wyboru, od wysokiej klasy do pielęgnacji skóry i pasty do zębów. Wybraliśmy kilka naszych ulubionych:

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Vichy Micellar Cleansing Water and Makeup Remover do skóry wrażliwej

2 USDAmazonka

Azjatyckie kosmetyki La Roche-Posay Toleriane Double Repair Face Moisturizer

2 USDAmazonka

Elizabeth Arden Advance Ceramide Daily Youth Restoring Capsules

4 USDAmazonka

Szampon do szamponu Pureology Smooth Perfection

2 USDAmazonka

Próbki spożywcze

Prime Samples oferuje również klientom możliwość wypróbowania wielu przekąsek, napojów i suplementów treningowych, w tym tych czterech bestsellerów:

Bobs Red Mill Płatki owsiane Maple Brown Sugar

2 USDAmazonka

Quest Nutrition Protein Bar, Cookies & Cream

2 USDAmazonka

Quest Nutrition Protein Chips, BBQ

2 USDAmazonka

Wickedly Prime prażone orzechy nerkowca

2 USDAmazonka

Próbki produktów dla dzieci i niemowląt

Rodzice wiedzą, że dzieci mogą być wybredne z tym, co lubią i często mogą zmienić zdanie. Dzięki Amazon Prime Samples rodzice mogą wypróbować różne produkty dla niemowląt, pieluchy i produkty kąpielowe, w tym:

Śliwka Organics Baby Stage 2 Bowl

2 USDAmazonka

Bambo Nature Sample Premium Jednorazowe pieluchy

2 USDAmazonka

Bambo Nature Sample Bath Buddy Hair and Body Wash

2 USDAmazonka

Nie zapominajcie, że klienci Amazon Prime mogą teraz dostawać Whole Foods do ich domu.