Tess Holliday potępia aplikację za nadanie jej cyfrowej metamorfozy, której nigdy nie chciała

Model pozytywny dla ciała Tess Holliday ma przesłanie dla twórców aplikacji, którzy wykorzystali zdjęcia jej – bez jej pozwolenia – do zademonstrowania, w jaki sposób użytkownicy mogą cyfrowo zmniejszyć swój własny organizm.

W skrócie: spodziewaj się usłyszeć od jej prawników.

W środę 32-latka podzieliła się reklamą na Instagramie, którą zauważyła w programie PIP CAM Photo Maker, zawierającym zdjęcia Hollidaya i innych, które zostały odchudzone przez aplikację do edycji zdjęć..

“Aplikacja, która ma prawie 50 000 pobrań, była na tyle głupia, aby wykraść zdjęcia siebie i dwóch innych kobiet w rozmiarze plus i wykorzystać je do tego nonsensu”, napisała wraz z montażem wideo. “Dzielę się tym, ponieważ chcę zająć się kilkoma sprawami.”

Nie traciła czasu na wyjaśnianie, co to jest dla jej 1,5 miliona osób na Instagramie.

“Jesteś wart miłości w swoim obecnym ciele, cokolwiek to ciało wygląda.”

“Po pierwsze, fakt, że ktokolwiek myśli, że jest w porządku, aby sprzedawać to KAŻDEMU, jest przerażający, ale, jak to, chodźcie wszyscy”, kontynuowała. “Po drugie, dlaczego @instagram nie reguluje sponsorowanych treści w ten sposób? W świecie płatnych treści, płaskich herbat brzusznych, lizaków apetytowych … ważne jest dla mnie, aby powiedzieć wam, że mam i nigdy nie będę współpracować z marki lub płatnych treści, chyba że naprawdę go użyję lub polecę go mojemu najlepszemu przyjacielowi. “

Tess Holliday PIP CAM app
Holliday uczestniczy w prezentacji Kate Spade podczas New York Fashion Week 9 lutego.Monica Schipper / Getty Images

Nie trzeba dodawać, że biorąc pod uwagę jej historię jako adwokata dla osób dotkniętych obrażeniami ciała i prześladowcami, aplikacja modyfikująca ciało nie jest czymś, co kiedykolwiek poleciłaby kumplowi lub komukolwiek innemu. A po wyliczeniu różnych możliwości spontanicznych, które odrzuciła w przeszłości, Holliday wyjaśniła, dlaczego jej postawa jest tak ważna.

“Nigdy nie pozwól, aby ktokolwiek sprawił, że poczujesz się tak, jakbyś musiał zmienić swój wygląd lub kim jesteś” – napisała. “Jesteś wystarczający, jesteś godny miłości w swoim obecnym ciele, cokolwiek to ciało wygląda.”

Model o rozmiarze plus Tess Holliday mówi o kochaniu skóry, w której się znajdujesz

18.1.201704:18

Zgodnie z opisem aplikacji zarówno w sklepie Google Play, jak i sklepie Apple App Store, oferuje ona “ponad tuzin ustawień wstępnych i filtrów” i pozwala użytkownikom “wybrać i wybrać wygląd swojej skóry i twarzy za pomocą jednego TAP-a! Każda z nich zapewnia różne poziomy wygładzania, tonizowania, a także usuwania tymczasowych niedoskonałości, takich jak pryszcze i przebarwienia, w celu uzyskania gładszej i nieskazitelnej skóry! “

Co nie odzwierciedla dokładnie miłości-skórki – masz na myśli filozofię, którą preferuje Holliday.

Model opakował jej wiadomość, dodając: “Jeśli chodzi o tę fałszywą aplikację, moi prawnicy będą się ślizgać w swoim boo DM”.

TODAY skontaktował się z twórcami PIP CAM w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

Model w rozmiarze plus: “płakałam”, gdy zobaczyłam, że mój Osób obejmuje

21 maja 2015 r03:07