Ten spray o wartości 12 dolarów rozmywa, walczy ze skwierczeniem i dodaje blasku moim bezbarwnym włosom

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, jest tam mnóstwo informacji: używaj tego, nie używaj tego, myj włosy rzadziej, umyj włosy więcej często – lista jest długa.

W tym momencie używam tak wielu produktów, że wykonywanie mojej rutyny piękności przypomina raczej bycie mikserem koktajlowym. Dlatego postanowiłem uprościć. I chociaż na rynku jest wiele wspaniałych produktów do pielęgnacji włosów, nigdy się nie poddam.

Prawdopodobnie widzieliście, że to produkt 10 cudownych urlopów, ale czy kiedykolwiek spróbowaliście?

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Jest to produkt 10 cudownych urlopów

12 USDUlta

Przez wiele lat przechadzałem się po nim w oddziale do pielęgnacji włosów w aptece, aż pewnego dnia uświadomiłem sobie, że produkt, którego potrzebowałem, był przede mną. (Jeśli to brzmi jak rom-com, spotkaj się z uroczą, to było.)

Pewnego sobotniego poranka, kilka lat temu, byłem w salonie fryzjerskim, a moje włosy były podświetlone, a potem zacząłem szarpać i ciągnąć za sęki i sploty – to częste zjawisko dla moich długich, falujących włosów.

Kobieta (lub anioł stróż?) Nagle odwróciła się do mnie i powiedziała coś w stylu: “Naprawdę nie powinieneś ciągnąć za włosy w ten sposób. Czy chcesz spróbować tego rozłupywacza?”

Musiała widzieć moje wahanie, ponieważ kontynuowała: “Używam tego na mojej 6-letniej bogini-córce i to jest jedyna rzecz, która naprawdę pozbędzie się jej węzłów”. W porządku, zostałem sprzedany.

Wziąłem małą fioletową butelkę, którą miała przy sobie i … to była magia! Kiedy poszedłem przeczesać włosy grzebieniem (to prawda: zawsze używaj grzebienia na mokrych włosach), ślizgało się pomiędzy pasmami bez zmagań. Zrobiłem zdjęcie butelki i natychmiast po wyjściu z salonu udałem się do mojej lokalnej apteki. To była miłość od pierwszego spritera.

W tym czasie nie zdawałem sobie sprawy, że jest to o wiele więcej niż rozszyfrowanie. Działa również jak myśliwiec kędzierzawy, środek chroniący przed gorącem, wzmacniacz połysku i naprawiający włosy, żeby wymienić tylko kilka.

Choć jest nieco droższy niż średnia marka w aptece, butelka trwa dość długo: około czterech do sześciu miesięcy w zależności od tego, jak często myjesz włosy. Używam tylko trzech do czterech spritów na jedno użycie, więc trochę idzie daleko.

Odkąd zaczęłam go używać, zauważyłem, że mam mniej uszkodzeń i uszkodzeń, które, jak ktoś, kto regularnie wysusza włosy i używa gorących narzędzi, jest naprawdę ważne. Ogólnie moje włosy wyglądają lżej i zdrowiej niż kiedykolwiek.

Uwielbiamy rozmiar podróży, ponieważ łatwo mieści się w torbie do ćwiczeń lub torbie na noc, można również uzyskać 4 uncje. wersja za 18 USD.

Jest to produkt 10 cudownych urlopów (4 oz.)

18 USDUlta

Tworzą również keratynę, która pomaga odżywić i wzmocnić włosy, zwłaszcza włosy, które przeszły zabieg prostowania keratyną.

It’s 10 Miracle Leave-In Plus Keratin (4 oz.)

21 USDUlta

(Uwaga redaktora: podczas gdy pingujesz te produkty w Ulta, sprawdź promocję, którą teraz działają! Jeśli wydasz 19,50 USD lub więcej na ULTA Beauty Collection Makeup, Brushes, Beauty Tools lub Skincare, dostaniesz za darmo 14 sztuk zestaw podarunkowy. Teraz to interes!)

Jeśli szukasz tańszej opcji, oto odżywka typu “leave-in”, która ma aprobatę Gwen Stefani.

Pantene Smoothing Combing Creme

4 USDAmazonka

Fryzjerka Gwen Stefani, Danilo, przyznaje tę odżywkę utrzymując włosy w dobrym stanie, nawet po regularnych pracach związanych z farbowaniem i stylizacją termiczną.

Chcesz więcej produktów zatwierdzonych przez celebrytów? Stylistka Jennifer Aniston rozlała swój olejek do włosów lub spróbowała odświeżającej maski do włosów, które pomogła stworzyć. Dla falowłosej dziewczyny, fryzjerka Gal Gadot wylała swój ulubiony spray na fale bez wysiłku na plaży.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany 25 września 2017 r. W witrynie TODAY.com.