Tatuaże skóry są najnowszym trendem w sztuce ciała (i mogą być bolesne)

Ten trend tatuażu nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu (lub ręce).

Ludzie nanizają maleńkie kropki i geometryczne wzory na skórki w najnowszym szaleństwie urody, wykonując rundy na Instagramie.

Niektórzy koordynują projekty z wyszukaną grafiką.

https://www.instagram.com/p/BXWbp-NFrGM

Trend ten mógł częściowo zainspirować Rihanna, która od kilku lat kołysze tatuaże skórek, a także z zawiłymi wzorami na plecach..

Rihanna, cuticle tattoos
Rihanna pokazała swoje tatuaże na skórze głowy podczas wydarzenia w Nowym Jorku w 2015 roku.Mike Pont / FilmMagic

Tatuaże skórek mogą z pewnością być imponujące, ale często jest to bolesna cena za tego rodzaju twórczą, permanentną sztukę paznokci. Wielokrotne wbijanie igły w część ciała, głównie skóry i kości, nie wydaje się przyjemne, a jeden z tatuatorów na Instagramie ostrzegał ludzi, że “to boli. Naprawdę źle. Lubić, naprawdę zły.”

https://www.instagram.com/p/BUPHvk9j4Yp

Brzmi to dla nas dość rozdzierająco – być może nawet bardziej bolesne niż tatuaże pod pachami, które ostatnio były popularne – ale niektórzy twierdzą, że jest to znośne. Niedawno Lily Valliere (39 lat) dostała tusz do naskórka i opisała to jako “niewygodne, jak małe kawałki papieru”.

W rzeczywistości było to dalekie od najbardziej bolesnego tatuażu, jaki kiedykolwiek otrzymała.

“W porównaniu do żeber, to było nic”, powiedziała do TODAY Style poprzez e-mail. “Po prostu lekko denerwujące.”

https://www.instagram.com/p/BXUhGVcj2gU

Valliere, wytatuowana przez Claytona Dooleya w True Custom Collective w Shawnee w stanie Oklahoma, powiedziała, że ​​zainspirowała ją ciotka, która ma około 70 lat i ma wytatuowaną kropkę w pobliżu jednego z jej skórek..

“Zawsze uwielbiałem to, jak słodko na nią wygląda”, powiedział Valliere.

Jej tatuaże są nie tylko dekoracyjne; wypisała kropki na prawym palcu w kolorach tęczy, aby pokazać jej poparcie dla praw LGBT i uhonorować ukochaną osobę, która jest gejem.

Aplikacja pozwala wypróbować tatuaż zanim zrobi to na stałe

02.02.201601:03

Jeśli jednak tatuaże z kutykuli wydają się dla ciebie zbyt dużym zobowiązaniem, dostępnych jest wiele tymczasowych opcji. Wiele osób ozdabia koniuszki palców henną, która może trwać nawet kilka tygodni. (Jest to dalekie od nowego trendu w Indiach, gdzie ludzie farbują swoje palce henną przez tysiące lat.)

Istnieje również wiele tymczasowych tatuaży dla osób, które chcą wypróbować wygląd bez wchodzenia pod igłą. Te śliczne naklejki na palec pochodzą od Tattly, firmy specjalizującej się w artystycznych tymczasowych tats.

Jednakże, jeśli jesteś gotowy, aby zaryzykować i uzyskać permanentny tatuaż na skórze, po prostu bądź absolutnie pewny, że tego właśnie chcesz – w końcu będziesz patrzył na swoje ręce przez resztę życia – i zaopatrz się w swoje ulubione koordynujące kolory paznokci!