Tanie ubrania: Najlepsze miejsca, w których można zdobyć okazyjną ofertę na odzież i akcesoria

Szukasz najlepszych miejsc do taniej mody w Internecie? Może zechcesz zdobyć kilka niesamowitych naszyjników i super uroczych sutków, ale nie możesz nawet wyobrazić sobie, jak znaleźć czas, aby dostać się do centrum handlowego i nie chcesz rozbić banku? Masz szczęście! Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych internetowych zasobach pingów, aby uzyskać urocze i całkowicie niedrogie ubrania i akcesoria.

DZIEWCZYNY PROPS
Znajdź mnóstwo różnorodnych biżuterii i akcesoriów, a ceny zaczynają się od 3 USD – tylko jeden przedmiot na całej witrynie przekracza 100 USD, kiedy niedawno sprawdziliśmy. Szukaj według “najpopularniejszego”, aby wygodnie znaleźć modny wizerunek. Zamówienia w USA kwalifikują się do bezpłatnej wysyłki.

10 DOLLAR MALL
Zgadłeś: Wszystko w 10 Dollar Mall jest poniżej 10 $, a codzienne czołgi i koszulki kosztują około 4,99 $. Jest to świetny wybór dla podstaw garderoby, które nie muszą być fantazyjne.  

PRZEJDŹ JANE
Oto świetna opcja dla wszystkiego, od ubrań i butów po biżuterię i akcesoria. Niektóre przedmioty mają tendencję do odważnych sukienek imprezowych z dzikimi wycięciami – ale jest to niewielkie zobowiązanie finansowe do zrobienia, powiedzmy, zaproszenia na wieczór panieński, który sprawia, że ​​wychodzisz ze swojej strefy komfortu.

DELIA’S
Ta uznana strona oferuje szeroką gamę ubrań i dodatków, z wieloma sukienami imprezowymi w zakresie 50 $ i letnimi sandałami w dwóch parach za 25 $, kiedy ostatnio wyglądaliśmy. Jest to odpowiednie dla Ciebie, jeśli styl jest zabawny i młodzieńczy – lub jeśli chcesz w jakiś sposób wprowadzić niedrogie elementy do swojej garderoby, które są.

ZAWSZE 21
Nie, te rzeczy nie będą trwać wiecznie, ale możesz zapełnić swój cyfrowy ping-pacznik kilkoma nowymi trendami sezonu i nadal nie trafić w trójwymiarowy znak. Bezpłatna wysyłka każdego dnia przy zamówieniach powyżej 50 USD, więc zaopatrz się w kolorowe produkty podstawowe – i zupełnie inne niż niezbędne – z wieloma sukienkami poniżej 20 USD, jeansy w cenie około 10 USD i akcesoria około 5 USD.

ASOS
Do niedawna ten detalista istniał tylko w Internecie – więc ASOS wie co nieco o tym, jak sprawić, by twoja obsługa pingów była super usprawniona i łatwa. Znajdź niesamowite ubrania (plus rozmiary), akcesoria, obuwie, a nawet przedmioty kosmetyczne. Darmowa dostawa na cały świat i 10% zniżki dla studentów.

PAPAJA
Znajdź na tej stronie niesamowite, modne kawałki, takie jak koronkowe szorty za 20,99 USD, gdy ostatnio sprawdziliśmy. Leginsy zaczynają się od 10 $, a akcesoria za jedyne 2,99 $.

2B
Znajdziesz szeroki wachlarz ubrań i dodatków, od zwykłego po szykowny w 2B każdego dnia. Nawet lepiej? Ceny sprzedaży obniżają się znacznie, a tona rabatowych sukienek kosztuje 20 USD.

WENUS
Przeszukuj szeroki asortyment ubrań po niskich cenach, w tym dużych przedmiotów, takich jak płaszcze poniżej 80 USD. Unikaj pokusy, by wypełnić całą swoją szafę nowymi butami, takimi jak kliny na koturnie i peep-toe, za około 40 dolarów.

DWIE USTA
Przeszukuj super sexy i niedrogie kolekcje obuwia w Two Lips, z inwentarzem podzielonym według stylu, aby ułatwić przeglądanie. Jest sekcja odprawy z głębokimi zniżkami na bagaż – że tak powiem. 

MOD CLOTH
Ta strona jest szczególnie przydatna do bardziej indywidualnego i inspirowanego stylem retro wyglądu. W ofercie jest cały szereg punktów cenowych, ale ostatnie wyniki wyszukiwania wykazały, że wysokie obcasy sięgają 34,99 USD, a sukienki imprezowe około 50 USD – oba muszą być podstawowymi ubraniami. Jest też mnóstwo super stylowych opcji plus-size.

6PM
Jeśli szukasz markowych produktów, 6PM oferuje markowe marki w cenach outletowych. Pomyśl o Badgley Mischka, Charles Jourdan, DKNY io tonach więcej, a ceny stanowią ułamek detalu.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.