Ta szczoteczka do piaskowania jest moją tajną bronią do pielęgnacji skóry

Zaraz wyjdę i powiem: jeśli nigdy nie używałeś Clarisonic, być może nigdy nie umyłeś twarzy.

Słuchaj, nie byłem nawet na rynku dla jednego z tych złych chłopców, ale po długim dniu spędzonym na pingach z mamą, kiedy natknęliśmy się na bardzo przekonującego sprzedawcę Macy’ego – i zostaliśmy sprzedani. Co zabawne, moja mama odkryła, że ​​nigdy jej nie używała i w końcu ją zwróciła, ale tego dnia stałam się dożywotnim przyjacielem..

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Clarisonic Mia 1

129 USDAmazonka

Uwaga redaktorów: Teraz możesz otrzymać kupon rabatowy o wartości 30 $ na Mia 1 na różowo! Fioletowy kolor jest dostępny w Walmart za jedyne 102 USD.

Teraz, podczas gdy instrukcje nakazują ci używać tego małego faceta dwa razy dziennie – miałem przyjaciela, ostrzec mnie wcześniej, że taki schemat może być przesadzony. Ona miała rację. Od tego czasu mam więcej niż jednego estetyka – ludzi, którzy dają ci maseczki – ostrzeż mnie, że powinienem używać go tylko dwa do trzech razy w tygodniu, ponieważ jestem podatny na suchą skórę. Po wszystkich radach, wylądowałem na używaniu tego prawdopodobnie cztery do pięciu razy w tygodniu z dowolnym środkiem czyszczącym, którego używam w tym tygodniu.

To powiedziawszy, przyjaciel ostatnio bardzo polecił miarkę do czyszczenia kaszmiru i myślę, że zamierzam zainwestować. To powinno być delikatniejsze i lepsze dla bardzo wrażliwej skóry, i szczerze mówiąc jestem gotowy na wszystko, co pozwoliłoby mi go częściej używać. Marka oferuje wiele główek szczotek i zaleca ich zmianę

Clarisonic High Performance Luxe Cashmere Brush

27 USDAmazonka

Teraz powiem, że jeśli moja skóra jest szczególnie sucha, mogę ją pominąć, ale w tym przypadku muszę zrekompensować sobie dwukrotne umycie twarzy przed pójściem spać. Mówię ci – nic nie pozbędzie się twojego makijażu jak Clarisonic. Jeśli go zdobędziesz, rzucam Ci wyzwanie: dobrze umyj twarz, zanim go użyjesz – potem przejrzyj swoją twarz Clarisonic. Wiesz, co znajdziesz? Na pędzlu nadal będzie makijaż.

Najlepsze dla mnie może być po prostu jego moc wybuchu. Wybacz mi, jeśli cię to obrzydza, ale jeśli pójdę tydzień bez używania go, mogę zdecydowanie powiedzieć. Tak bardzo, że nawet zacząłem podróżować z nim.

Kobieta using clarisonic

Jeśli wydaje się to drogie, powinieneś wiedzieć, że mam swoje od ponad czterech lat. Chociaż mam starszą wersję Mia 1, byłbym całkowicie gotowy na uaktualnienie do Mia 2, ponieważ w końcu są to ustawienia dwóch prędkości. Uwielbiam także kompaktowe rozmiary Mia FIT, ale szczerze mówiąc, i tak nie było problemu z pakowaniem.

Jeśli chcesz przetestować jedną z nich przed odkładaniem dużych pieniędzy na Clarisonic, oto najlepiej sprzedające się pędzelki do szorowania twarzy na Amazon. Robią świetne skrubery startowe!

Mydło do twarzy SOLO Mio Sonic i szczotka do masażu

38 USDAmazonka

Ten potężny skruber to produkt Amazon Choice z oceną 4,5 gwiazdek. Strona twierdzi, że oczyści twoją twarz z brudu, zmniejszy rozmiar porów, usunie drobne linie i złuszczy wszystko w jednym!

Kompletny system spa Face firmy Fancii

26 USDAmazonka

Ten zestaw do mikrodermabrazji ma 4,5-gwiazdkową recenzję na Amazon i jest w sprzedaży już teraz za 57% zniżki! Wyposażony jest w trzy główki szczotek i ochronną walizkę podróżną, gdy jesteś w drodze.

Olay ProX Advanced Cleansing System

25 USDAmazonka

Last but not least, ten oczyszczający system szczotek firmy Olay ma ponad 5000 recenzji na Amazon i 4 gwiazdki. Za jedyne 25 USD jest to idealne miejsce do rozpoczęcia, jeśli chcesz sprawdzić, czy pędzle czyszczące są dla Ciebie.