Ta kobieta założyła swoje pierwsze bikini w wieku 25 lat – oto co się stało

Przez całe życie Jazzmyne Robbins czuła, że ​​musi ukrywać się na plaży, zakrywając jej krzywe w jednoczęściowych strojach kąpielowych z wysokim stanem – do tej pory.

25-latka jest zdeterminowana, by zepsuć mit, że bikini są tylko dla chudych kobiet. Jej pierwszym krokiem było założenie bikini po raz pierwszy i uderzenie w plażę. Robbins, którego historia od tego czasu stała się wirusowa, powiedział TODAY Style, że doświadczenie było wyzwalające i dawno spóźnione.

“To było naprawdę dobre” – powiedziała. “Czułem, że w końcu nie zrobiłem nic złego”.

Robbins, producent wideo dla Buzzfeed w Los Angeles, sfilmował proces z producentem Daysha Edewi na stronę internetową, a wideo było już prawie milion razy oglądane na YouTube.

POWIĄZANE: ModCloth udowadnia, że ​​wszyscy mamy ciała kostiumów kąpielowych z nową pozytywną kampanią

W filmie Robbins opowiada o dorastaniu wśród przyjaciół, którzy byli “super szczupli i super blondyni i super biali” i walczyli, by zaakceptować własne ciało.

Jej przygody w znalezieniu bikini – osiadła na czarnym sznurku dwuczęściowym z linii Ashleya Grahama – zaczęły się jako projekt koleżanki, by zachęcić ciało do pozytywnego nastawienia. Robbins podpisał się, gdy zdała sobie sprawę, że może pomóc, jednocześnie stawiając czoła własnym lękom.

“To nie jest coś, co bym zrobił na własną rękę,” powiedziała. “Ale pomyślałem, nie mogę być jedynym uczuciem w ten sposób.

“Szczerze mówiąc, tak bardzo się o to martwiłem przez cały tydzień, ale zanim to zrobiłem, byłem jak, cokolwiek, zamierzam to zrobić,” dodał Robbins.

Ma nadzieję, że jej historia zachęci inne kobiety do dzielenia się plażą w dowolnym kostiumie kąpielowym, jakiego pragną.

POWIĄZANE: Znajdź swój nowy ulubiony LBB – mały czarny kostium kąpielowy – w tym roku

“Jest teraz ogromny nacisk, aby mieć ciało na plaży lub ciało w bikini”, powiedział Robbins. “Ale największą rzeczą dla mnie jest [przekazać], że każdy jest do przyjęcia bez względu na rozmiar, kształt, kolor skóry – cokolwiek, możesz iść na plażę i czuć się pewnie, pięknie i seksownie po drodze jesteś … Nie ma jakiegoś kostiumu kąpielowego dla twojego ciała.

POWIĄZANE: Magazyn Discovery Girls pod ostrzałem po kontrowersyjnym rozprzestrzenianiu się kostiumów kąpielowych typu “body type”

Z pełną porą roku na plaży, nie tylko ona zachęca kobiety do porzucenia zmartwień i wsuwania się w strój kąpielowy. Autorka Jennifer Weiner opublikowała ostatnio kostium kąpielowy i zachęcała fanów do tego samego, udowadniając, że letnia zabawa nie jest zarezerwowana dla osób z określonym typem ciała.

Style strojów kąpielowych: najbardziej pochlebne trendy sezonu

26.2.201605:25