Szał Unicorn Frappuccino zainspirował najnowszy trend fryzjerski

Unicorn Frappuccino jest w sklepie od mniej niż tygodnia i ludzie są już tak szaleni, że kolorują włosy, aby je dopasować.

Przejdźmy jeszcze raz: Starbucks wypuścił w zeszłą środę słodycz Frappuccino zwaną “Unicorn Frappuccino”, a kilka dni później mężczyźni i kobiety zaczęli farbować włosy tak samo niebiesko-różowymi odcieniami, aby dopasować to, co musimy założyć, to ich nowe ulubiony napój.

Czy nie ma granic szaleństwa?!

Włosy Unicorn Frappuccino w rzeczywistości nie wyglądają tak szalenie – nie różnią się zbytnio od trendów w tęczowych włosach i mermaid hair, które widzieliśmy w Internecie w ciągu ostatnich kilku lat.

POKREWNE: Jednorożec Frappuccino jest prawdziwy i jest w Starbucks w tym tygodniu

Przyzwyczailiśmy się do pisania o trendach z dzikimi włosami, ale to, co sprawia, że ​​ten szczególny “robią tak niezwykły jest fakt, że jest to w istocie hołd złożony mrożonemu napojowi.

Jedna fryzjerka pokazała proces odświeżania świeżego trendu, a fascynująca mieszanka różu, fioletu i niebieskiego wygląda uderzająco jak wielobarwny napój!

Inni zdecydowali się na subtelne skinienie Frap pastelowymi smugami pasującymi do tonów słodkiej mieszanki.

Widzieliśmy już popularne napoje Starbucks inspirujące fryzury (a mianowicie tendencje do włosów przypraw dyniowych z tej jesieni), ale szaleństwo włosów Unicorn Frappuccino wystrzeliło z zawrotną szybkością.

POWIĄZANE: Dyniowe przyprawy do włosów to najnowsza wersja jesiennego szaleństwa

Jeśli chcesz wejść w trend, lepiej działaj szybko, bo Unicorn Frappuccino to sklepy z niedzielą w niedzielę.