Stylistka “Czarnej Pantery” o tym, co włosy oznaczają w filmie: “Wszyscy możemy zobaczyć siebie”

Chadwick Boseman, Lupita Nyong’o i Michael B. Jordan mogą zdobyć najwyższe rachunki w przeboju “Czarna Pantera”, ale film ma inną gwiazdę, która znalazła się w centrum uwagi: naturalne włosy.

Od czasu premiery 16 lutego, nagłówki reklamują film jako “list miłosny do włosów naturalnych” i nie bez powodu. Film zawiera wyłącznie naturalne style – z których wiele zostało zainspirowanych tradycyjnym plemiennym spojrzeniem w Afryce – i został pochwalony za powitalną dawkę różnorodności na ekranie.

Dla Camille Friend, wiodącej stylistki filmu, reakcja na fryzury była całkowicie nieoczekiwana, a to, co nazywa “wiśnią, ciastem, bitą śmietaną, czekoladą i orzechami”, było już niewiarygodne..

“Czarna Pantera” trafia we właściwym czasie, to uścisk czarnych włosów, to objęcie wolności słowa i myślę, że to są rzeczy, o których ludzie myślą, kiedy myślą o “Czarnej Pantery” – powiedziała ona DZISIAJ Styl “A także, ludzie patrzą na siebie (te fryzury) i widzą siebie … Myślę, że wszyscy możemy zobaczyć siebie – nieważne, czy jesteśmy czarni, biali, czerwoni, czy purpurowi – i to są rzeczy, które wiążą to wszystko razem.”

W jaki sposób “Czarna Pantera” stała się światowym fenomenem

14 lutego 2017 r01:38

Inspiracja zawarta w ekranowych stylach była trzykrotna: czerpanie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, aby wygląd był ponadczasowy. Przyjaciel przyglądał się różnym stylom od plemion na całym świecie – od Afryki po Indie, po Inuitów – i połączył je z obecnym ruchem afropunkowym oraz elementami z futurystycznych filmów, takich jak “Łowca androidów” i “2001: A Space Odyssey”.”

Pomimo wielu, wiele elementy, które miały na celu wprowadzenie do życia różnorodnych stylów, Przyjaciel obiecuje, że są osiągalne w prawdziwym życiu dzięki odpowiednim produktom i krokom. Tutaj łamie, jak uzyskać najbardziej kultowy wizerunek filmu w domu, i udostępnia produkty bohaterów (kalambur przeznaczony), które trzymała w ręku podczas filmowania..

Aby uzyskać piękną naturalną fakturę:

Lupita Nyong'o stars as Nakia and Letitia Wright stars as Shuri in Walt Disney Pictures' Black Panther (2018)
Lupita Nyong’o występuje w filmie jako Nakja i Letitia Wright.Walt Disney Pictures

“Moja filozofia z włosami naturalnymi i prawie każdym rodzajem włosów, aby była piękna i lśniąca, musisz mieć mieszankę śmietany i oleju”, powiedziała. “Jeśli włożysz zbyt dużo kremu, czasami włosy nie wchłaniają się to. Jeśli włożysz zbyt dużo oleju, włosy będą ciężkie. Więc nazywam to idealną kombinacją lub idealną burzą – to śmietanka i olej razem, to tam dzieje się magia. “Jej najlepsza rada? “Po prostu idź i wypróbuj produkty i sprawdź, co działa.”

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Mizani Style 25 Miracle Milk Leave In Treatment

11 USDWalmart

Jest to 10 cudownych urlopów Lite

12 USDAmazonka

Marokański połysk oleju

14 USDAmazonka

Leonor Greyl ‘Sérum de Soie Sublimateur’ Odżywcza serum do włosów

46 USDNordstrom

Leonor Greyl Huile Secret de Beaute

66 USDNordstrom

Leonor Greyl Creme de Soin a l’Amarante Conditioner

78 USDNordstrom

Jak 1 fryzjer pomaga kobietom na całym świecie ująć ich kręcone włosy

Jan.08.201804:36

Aby spróbować “węzłów Wakandy” Nakii

Lupita Nyong'o stars as Nakia in
“Styl cynamonowej rolki” Nyong’o był wyróżniającym się stylem w filmie.Walt Disney Pictures

Zacznij od mycia szamponem i kondycjonowania włosów, a następnie osusz ręcznikiem, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci. – W takim razie wybierzesz produkt, który wybierzesz, i przejmiesz sekcje, a ty dosłownie będziesz skręcał ciasno włosy w cewki, skręcając włosy na sobie – wyjaśnił Friend. “Potem przekręcisz go w kształt cynamonu, tak aby był płaski – bez podniesionego kształtu, a następnie naprawdę pozwolił, by włosy wyschły.” Zauważa, że ​​musisz się upewnić, że włosy są całkowicie suche przed tobą. dotknij go (co może oznaczać siedzenie pod suszarką), a następnie możesz podnieść węzły z głowy, aby uzyskać dodatkowe korzyści.

Design Essentials Migdałowy i awokado Codzienny balsam nawilżający

13 USDAmazonka

Paul Mitchell Foaming Pomade

15 USDUlta

Redken All Soft Deep Conditioning Mega Hair Mask

15 USDAmazonka

Design Essentials Natural Twist & Set Lotion do szybkiego schnięcia

11 USDAmazonka

Lupita Nyong’o: #OscarsSoWhite pokazuje pragnienie “różnorodności opowieści”

Feb.03.201604:31

Aby uzyskać cewki T’Challa

Chadwick Boseman in
Chadwick Boseman gra w T’Challa / Black Panther.Walt Disney Pictures

Po myciu szamponem, kondycjonowaniu i nakładaniu produktu nadszedł czas na wyrwanie się gąbki. “Daje włosom piękną fakturę, nawet dla kobiet” – mówi Friend, która szacuje, że prawdopodobnie ma 30 różnych gąbek na planie w danym momencie. “nadaje włosom piękną konsystencję, a to daje inny wygląd, bardziej rozdzielony wygląd i myślę, że to wspaniałe narzędzie.” W przypadku cewek zainspirowanych T’Challa, użyj gąbki w ruchu okrężnym, aby włosy zaczyna się zwijać.

Dwie strony Magic Curl Gąbka do włosów

12 USDAmazonka

Cantu Shea Butter for Natural Hair Kokosowy krem ​​do curlingu

11 USDAmazonka

Design Essentials Migdałowy i awokado Codzienny balsam nawilżający

13 USDAmazonka

Leonor Greyl Masque Fleurs de Jasmin

65 USDNordstrom