Savannah Guthrie o starzeniu się w centrum uwagi: “Mam 46 lat i nie mam nic przeciwko szukaniu 46”

Zapomnij o filtrach i “doskonałych” postach – DZISIAJ Styl staje się rzeczywistością! W tym tygodniu chodzi o to, by być uczciwym, autentycznym, przejrzystym i, dobrze, realistycznym, od zmarszczek i obrazu ciała po niepokój i starzenie się w garderobie. Skorzystaj z hashtagu #RealWomen_ _____, aby udostępnić temat, o którym chcesz się przekonać.

DZISIAJ kotwica Savannah Guthrie polega na tym, żeby to było prawdziwe, mówiąc nam jak to wygląda, gdy spojrzenia są badane przez nieznajomych, dlaczego można mieć zmarszczki i dlaczego czasami wystarczy użyć dobrego filtru Instagrama?.

Buty platformy Savannah Guthrie rysują różne recenzje

19 stycznia 2017 r02:18

Nosisz makijaż codziennie w pracy. Jaka jest Twoja rutyna piękna, gdy jesteś poza służbą?

Uważam to za zwycięstwo, jeśli nie muszę myć i wysuwać włosów. Naprawdę nie jestem dobra w suszeniu włosów i nienawidzę tego robić. Staram się rozciągać moje DZISIEJSZE wybuchy przez cały weekend.

Spędzam większość weekendu bez makijażu. Ale mi się to podoba i dobrze się bawię wkładając makijaż w piątek lub sobotnią noc. Od dziesięciu lat próbuję udoskonalić smokey eye. Jest w tym coś z piątkowej nocy i wychodzisz na kolację ze znajomymi, a ty wkładasz muzykę i grasz z cieniem do oka i baw się dobrze eksperymentując.

Witaj w świecie: mały chłopiec Savannah Guthrie Charles Max Feldman!

Dec 09.201600:43

Zwracasz uwagę na udostępnianie zdjęć bez makijażu w mediach społecznościowych, takich jak te, które udostępniłeś po urodzeniu dzieci.

Co ci mówi, że ludzie byli tak zszokowani tym?

Zawsze byłem zaskoczony, że ludzie byli zaskoczeni, że zamieszczę zdjęcie bez makijażu. Myślałem, że wszyscy będą patrzeć na dziecko, więc kogo obchodzi, jak wyglądam? To naturalne. Ale nie osądzam nikogo, kto chce pozować i się pogodzić z nałożeniem małej szminki. Poród jest trudny, niezależnie od tego, jak to robisz.

Będąc w centrum uwagi, czy odczuwasz presję starzenia się w określony sposób?

Jestem jak każdy – kiedy widzę zdjęcie, na którym widoczne są moje zmarszczki, nie uwielbiam na to patrzeć, a spróbuję umieścić tam dobry filtr Instagram, żeby wyglądał lepiej. Ale nie zamierzam nie podnieś obraz. Mam 46 lat i nie mam nic przeciwko, żeby wyglądać na 46 lat.

To jest wieczór panieński i to uczucie ma rację

Post udostępniony przez Savannah Guthrie (@savannahguthrie) na

Czasami ludzie mówią: “Widzę twoje zmarszczki”. Cóż, to prawda. Mam trochę zmarszczek. Nazywam je liniami uśmiechu. Są z uśmiechów i śmiechu, a to są najlepsze zmarszczki.

Zrobiliśmy odcinek na wystawie, gdzie dostałem mały botoks. Zdecydowanie nie jestem ponad tym. Cokolwiek potrzeba, abyś poczuł się najlepiej.

Czytasz komentarze?

Czasem robię, czasami nie. Za każdym razem, gdy ktoś pisze i komentuje, jestem po prostu zaszczycony i pochlebiony, że zwracają na mnie uwagę. Ci dobrzy sprawiają, że czujesz się dobrze przez chwilę, ale nie rozwodzisz się nad nimi. Ale te, które są wredne … Staram się być ostrożny, jak bardzo narażam się na to. Nie mam grubej skóry.

Na pewno jest dużo krytyki. Uczciwa krytyka, jestem otwarty na. Ale krytyka twojego wyglądu lub włosów? Jeśli wchłoniesz go za dużo, może ci to pomóc.

To. ❤️

Post udostępniony przez Savannah Guthrie (@savannahguthrie) na

Masz dwoje małych dzieci. Czy martwisz się, jak nierealistyczne standardy urody mogą pewnego dnia na nie wpłynąć?

Jestem bardzo dostosowany do tego. Vale ma tylko 3 lata, ale ogląda wszystko, co robię i (słucha) wszystkiego, co mówię. Podobnie jak większość kobiet, uważam, że łatwo jest zrobić uwagę, która jest dla mnie krytyczna. Czasami muszę się złapać. Nie chcę, żeby naśladowała to lub kwestionowała siebie lub swój wygląd.

Próbowałem więcej grać w tenisa i ćwiczyć. Widzi mnie w tenisówkach i mówi: “Mamo, dlaczego ćwiczysz?” Oczywiście mogłem powiedzieć: “Och, muszę stracić 10 funtów”. Ale mówię: “Bo chcę być zdrowy i silny”. A teraz ona mówi to do mnie. Mówi: “Och, ćwiczysz, więc możesz być zdrowy i silny.”

Uwielbiam spotykać się z totalnie zgniatanym @cturlington #womancrushwednesday – historia na @todayshow

Post udostępniony przez Savannah Guthrie (@savannahguthrie) na

Kim są niektóre kobiety, które podziwiasz, jeśli chodzi o utrzymanie tego w rzeczywistości?

Christy Turlington: Naprawdę uważam, że jest niesamowita. Drew Barrymore: Ona jest gotowa całkowicie być sobą i myślę, że dlatego ludzie tak bardzo ją obejmują.

Ten wywiad został zredagowany i skondensowany dla jasności.

Zobacz więcej z Real Week:

  • Hoda Kotb o zostaniu matką w wieku 50 lat: “Wszystko dzieje się na czas”
  • Dylan Dreyer przysięga, że ​​się zorganizuje … pewnego dnia (brzmi znajomo?)
  • Pracująca mama Sheinelle Jones: Daję sobie dar czasu (i ty też powinieneś)
  • 71 procent widzów DZISIAJ twierdzi, że rozmiary odzieży nie mają sensu