Sarah Michelle Gellar przechodzi z blond na brunetkę: 5 wskazówek na mrok

Aktorka Sarah Michelle Gellar żegna się z blondynką!

Ostatnia podróż do salonu pozostawiła 38-letniego żegnającego się z jej złotymi lokami. W piątek gwiazda zabrała się na Instagram, by podzielić się tym, że przeniosła się na ciemną stronę (jeszcze raz).

AOL BUILD Series: Sarah Michelle Gellar Discusses Her New Company
NOWY JORK, NY – GRUDZIEŃ 17: Aktorka Sarah Michelle Gellar uczęszcza AOL Budowa dyskutować jej nowej firmy ‘Foodstirs’ przy AOL studiami na Grudniu 17, 2015 w Miasto Nowy Jork. (Zdjęcie: Daniel Zuchnik / WireImage)Plik WireImage

Na zdjęciu z napisem “Co się dzieje?” Gellar zasugerowała, że ​​dokonała dużego przełącznika włosów, gdy zobaczyła bogate, czekoladowe warkocze.

POWIĄZANE: Kendall Jenner i Gigi Hadid chodzą po paryskim pasie startowym – ze sobą nawzajem kolor włosów

View this post on Instagram

What is happening????

A post shared by Sarah Michelle (@sarahmgellar) on

Jednak dopiero później ujawniła swój nowy wygląd dzięki zdjęciu z napisem: “#brownhairdontcare (tak naprawdę to uwielbiam !!) dziękuję wszystkim @ andyletomptesalon.”

Podczas gdy Gellar nosiła blond włosy od czasów Buffy Summers w filmie “Buffy the Vampire”, nie jest obca byciu brunetką. W rzeczywistości brunetka ma naturalny kolor włosów, a jej mroczny odcień zmienia się w różnych punktach jej kariery.

POKREWNE: Sarah Michelle Gellar ujawnia swoją zasadę nr 1 dla zapracowanych matek

Z wiadomością, że Gellar ma zagrać w telewizyjnym remake’u przebojowego filmu “Cruel Intentions”, nic dziwnego, że przeniosła się z powrotem do swoich ciemnych korzeni, by pasowała do wyglądu postaci Kathryn Merteuil, manipulacyjnej lisicy filmu.

OKRUTNY INTENTIONS, Reese Witherspoon, Sarah Michelle Gellar
CRUEL INTENTIONS, Reese Witherspoon, Sarah Michelle Gellar, 1999Columbia Pictures

POKREWNE: Kate Levering zagra postać “Cruel Intentions” Reese Witherspoon w ponownym uruchomieniu NBC

Wygląda na to, że Gellar nie traci czasu na powrót do charakteru. Zaledwie dzień po transformacji włosów, udostępniła zdjęcie z Instagrama scenariusza do nowej serii.

I chociaż uwielbiamy podpis Gellara, który jest słoneczny “do”, musimy powiedzieć, że bardziej niż brunetka wygląda. Interesujesz się ciemnością? DZISIAJ zapytał kolorystykę włosów Ryan Pearl, który pracuje w nowojorskim salonie Cutler, o tym, co dzieje się w procesie zmiany włosów, tak jak Gellar’s. Oto jego wskazówki:

POWIĄZANE: Brunetka do blondynki, czy to zadziała na tobie? Sekrety od stylistki celebrytów

1. Znajdź odpowiedni kolor dla siebie.

Przed dokonaniem drastycznych zmian, Pearl zaleca rozmowę z twoją kolorystką o różnych opcjach kolorystycznych, które uzupełnią zarówno ton twojej skóry, jak i kolor oczu. Doradza również pracę z twoim kolorystą, aby znaleźć odcień, który będzie miał bezproblemowy odrost, więc nie musisz zajmować się korzeniami.

2. To proces uzyskania ciemnego odcienia.

“Nie chodzi tylko o dodanie ciemniejszego koloru i rozkwitnięcie nowego koloru” – napisała Pearl w e-mailu na DZISIAJ.

Najpierw włosy powinny być “wypełnione”, co osiąga się za pomocą glazury z czerwonymi, miedzianymi i ciepłymi tonami. “Używanie czegokolwiek zbyt neutralnego do początkowego” wypełnienia “sprawi, że włosy będą wyglądały na brudne i płaskie”, powiedział Pearl. “Następnie kolorysta powinien wprowadzić pół-trwałą glazurę o pożądanym odcieniu, generalnie cień lub dwa ciemniejsze w kierunku korzenia, a następnie stopniowo lżejszy przez długości i końce.”

3. Obsługa może być łatwa.

Jeśli twoja stylistka wybierze odpowiedni kolor, twoje włosy powinny urosnąć bezproblemowo. Podczas gdy wstępna wizyta w salonie zabierze trochę czasu, to będzie łatwa do utrzymania – zwykle wystarczy tylko root-up i odświeżenie glazury na końcach, powiedział Pearl.

POWIĄZANE: Rebel Wilson debiutuje jasną nową fryzurą na urodzinowej imprezie “Pitch Perfect”

4. Twoje włosy mogą być zdrowsze później.

Tak, to prawda, że ​​nie wszystkie kolory włosów są szkodliwe.

“Odbarwienie nie jest szkodliwe dla włosów, a jeśli zostanie prawidłowo wykonane, to będzie odżywiać i odżywiać” – mówi Pearl. “Trzymaj się z dala od trwałego koloru i używaj półtrwania, ponieważ ma mniej amoniaku i więcej wymiarów we włosach”.

5. To zależy od Ciebie, dbać o swoje włosy.

Gdy wychodzisz ciemno, może być naprawdę dobre dla twoich włosów, kiedy opuścisz salon, twoim zadaniem będzie utrzymywanie swoich zamków w jak najlepszym stylu.

POWIĄZANE: Trendy kolorystyczne włosów 2016: Różowe złoto, cieniowanie, podkreślenie mohawk

Pearl sugeruje, aby poczekać co najmniej 24 godziny po otrzymaniu usługi kolorystycznej. Doradza również stosowanie szamponu bez dodatku siarczanu i odżywki.

“Wszelkie produkty o wysokiej zawartości alkoholu lub siarczanu będą usuwać kolor z włosów, a także mogą sprawić, że włosy będą mniej odblaskowe” – powiedział.

Nowy rok, nowy Ty … nowy kolor włosów?

Jan.08.201602:58