Rowan Blanchard doskonale odpowiada na pytania dotyczące diety

Fajnie jest zobaczyć 13-letni rzut wokół słów “równość” i “uprzedmiotowienie”. Jest jeszcze fajniej, kiedy naprawdę wie, o czym mówi.

Właśnie dlatego jesteśmy pod wrażeniem Rowan Blanchard, gwiazdy animacji “Girl Meets World,” szeroko komentowana kontynuacja ulubionego programu z lat 90. “Boy Meets World.” Jest nową gwiazdą Disneya – osobą zainteresowaną współczesnymi dialogami feministycznymi, mizoginią i zawstydzeniem ciała. Co więcej, potrafi poetycko poetycko na wszystkie te tematy, opublikowała niedawno trzyczęściowy esej na Instagramie, który szybko stał się wirusowy.

https://www.instagram.com/p/6rWaNSJddb

View this post on Instagram

Part 2. By me

A post shared by Rowan Blanchard (◕‿◕)🌹 (@rowanblanchard) on

https://www.instagram.com/p/6rWfU9pddh

Elle dogoniła miniaturowe dzwonki na London Fashion Week, gdzie nauczyła je dwóch rzeczy o manierach na czerwonym dywanie.

Magazyn zapytał ją: “Jak pogodzić feminizm, który walczy z uprzedmiotowieniem, z modą, która często zamienia kobiety w przedmioty, by sprzedawać sukienki?” – pytanie, które najprawdopodobniej ograłoby nawet doświadczoną osobę publiczną (nie mówiąc już o kimś, kto ma mniej niż liceum).

Jarzębina Blanchard
LONDYN ANGLIA, WRZESIEŃ, – 22: Rowan Blanchard uczęszcza Aleksander Lewis prezentację podczas Londyńskiej moda tygodnia wiosny, lata / 2016 na Wrześniu 22, 2015 w Londyn, Anglia. (Zdjęcie: Ian Gavan / Getty Images)Getty Images

Ale Blanchard posiadał własne. “Myślę, że są dwie strony tego sporu,” powiedziała Elle. “Na czerwonym dywanie, jedyne, o co często mnie pytam, to:” Kto masz na sobie? ” Moi koledzy, moi przyjaciele, starsi, a nawet starsi, naprawdę utytułowane aktorki, których podziwiam – to ta sama historia … Dla faceta, pierwsze pytanie brzmi: “Co przyciągnęło cię do tego projektu?” I to jest jak chodź!

Jarzębina Blanchard
LOS ANGELES CA, WRZESIEŃ, – 12: Rowan Blanchard uczęszcza 2015 Kreatywnie sztuk nagrody Emmy przy Microsoft Theatre na Wrześniu 12, 2015 w Los Angeles, Kalifornia. (Zdjęcie: JB Lacroix / WireImage)WireImage

Ona kontynuowała. “Chcę nosić fajne ciuchy Kocham modę Wszyscy robimy Ale nie powinniśmy być traktowani mniej poważnie, ponieważ jesteśmy w sukienkach, Możesz być feministą o skopanej dupie – przepraszam, wiem, że to nie jest przysięga, ale wciąż! – ale możesz przyczynić się do walki z uprzedmiotowieniem i nosić swojego ulubionego projektanta. Pod koniec dnia chodzi o równość. “

Mimo to, zapytana, czy temat ubrań powinien być całkowicie niedostępny dla reporterów czerwonego dywanu, zauważyła złożoność problemu: “Cieszę się, że mogę rozmawiać o tym, co mam na sobie. na wybiegu i przyczynić się do świata mody, który kocham “- przyznała.

A co do brzydkich pytań dotyczących jej diety? (Tak, ktoś naprawdę ją o to zapytał.)

“Mam na myśli, daj spokój. Nie mam diety! Mam trzynaście lat! Nikt w moim wieku nie powinien umierać na diecie lub próbować się zmienić, ponieważ społeczeństwo tak mówi. I poważnie, mam trzynaście lat! Jedyną “dietetyczną końcówką”, którą mam, jest “jeśli nie zamówisz frytek, prawdopodobnie będziesz szalony”.

Zgadzamy się, Blanchard: Z całą pewnością jesteś feministką, która jest kopią a-s-s – a także wzorem do naśladowania dla kick-a-s-s.

Ciężarny meteorolog walczy po incydencie z zawstydzeniem ciała

23 sierpnia 2015 r01:49