Ronda Rousey z UFC sprzedaje koszulki “DNB” na cele charytatywne

Był to akronim słyszany na całym świecie.

UFC mistrzyni Ronda Rousey teraz słynne komentarze o tym, jak odmawia bycia “DNB” – “nic nie rób b —-” – mężczyźni i kobiety mówią o wizerunku ciała, a teraz mistrz UFC sprzedaje koszulki z catchphrase, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne.

Rousey wyjaśnia termin, który pojawił się, gdy komentowała, że ​​jej ciało jest “męskie” na stronie internetowej T-shirta:

“Mam ten jeden termin dla kobiety, którą moja matka mnie wychowała, aby mnie nie było, i ja to nazywam” nie rób nic “b. – DNB – takiego rodzaju pisklęcia, które po prostu stara się być ładne i opiekować się nim przez kogoś innego “, mówi. “Dlatego myślę, że to zabawne, jeśli moje ciało wygląda na męskie lub coś w tym stylu. Słuchaj, tylko dlatego, że moje ciało zostało stworzone dla celów innych niż f —— milionerzy nie znaczy, że jest to rodzaj męski. jako f — ponieważ na moim ciele nie ma ani jednego mięśnia, które nie jest w jakimś celu, ponieważ nie robię nic b —-.

Podczas gdy wielu fanów chwalił koszulkę, która kosztuje 25 USD i świadczenia zdrowotne Didi Hirsch, niektóre kobiety uważają, że hasło wysyła niewłaściwą wiadomość.

Inni kwestionowali obraz, który włożyła na koszulkę – siebie w bieliźnie, siedzącą na łóżku.

Ale Rousey nie jest tym, który unika kontrowersji. 28-latka odrzuciła Floyda Mayweather’a po tym, jak w tym roku wygrała nagrodę ESPY dla najlepszego zawodnika, nagrodę, którą Mayweather również otrzymał, opowiadając dziennikarzom: “Zastanawiam się, jak Floyd czuje się bity raz przez kobietę” – mówi ESPN. Powiedziała też, że pokona Mayweather w walce, wyjaśniając w niedawnym “Ask Me Anything” na Reddicie:

“Floyd jest jednym z najlepszych bokserów wszech czasów” – powiedziała. “Zdecydowanie pokonałby mnie w pojedynku bokserskim, niestety nie dostaję się w” meczach “. ja walka na życie. W walce bez reguł sądzę, że mogę pokonać każdego na tej planecie.

Rousey pokonał Bethe Correię na UFC 190 w Brazylii na początku tego miesiąca.