Recenzja wsuwki Clippa: Swiss Army Nóż z klipsami do włosów

Z ograniczeniami trendów mody i małych rozmiarów torebek, nie zawsze jest praktyczne, aby kobiety nosiły wielofunkcyjny scyzoryk. Ale co, gdyby istniał jeden łatwy do noszenia dodatek, który mógłby pomóc kobietom otworzyć butelkę piwa, złożyć złamany paznokieć lub wykonać szybki pomiar?

To właśnie to pytanie skłoniło projektanta Yaacova Goldberga do stworzenia Clippa – funkcjonalnego klipsa do włosów zaprojektowanego jako zestaw narzędzi do pracy dla zapracowanych kobiet.

Oryginalny Clippa został stworzony przez Goldberga i uruchomiony na arenie międzynarodowej w 2014 roku przez projektant domu Monkey Business. Podczas gdy oryginalna wersja zawierała nowatorski i kluczowy element, Omri Friedland, przedstawiciel Monkey Business, powiedział TODAY Style, że firma była zajęta w ciągu ostatniego roku tworząc inne wersje, które jeszcze lepiej odpowiadają potrzebom klientów..

Clippa Barrette
Oryginalny wygląd Clippy.Małpi interes

“Wersje Blackfin i Lady pojawiły się teraz, rok później”, powiedział Friedland. “Widzieliśmy odpowiedź na oryginał i wiedzieliśmy, że ten przedmiot jest atrakcyjny. Ale niektórzy użytkownicy napisali do nas, że obawiają się, że krawędź oryginalnego projektu obcięłaby im włosy, co skłoniło nas do spojrzenia na opcje bez piły “.

“Otrzymaliśmy również wiele próśb o dodanie otwieracza do butelek” – dodał.

Rezultatem przeprojektowania Clippa jest rodzina trzech różnych wieloprzyciskowych pasków włosów, które mają różne funkcje od otwieracza do pudełek po pilnik do paznokci.

Ale w jaki sposób malutka wsuwka może być wystarczająco mocna, aby otworzyć piwo lub dokręcić śrubę?

“Clippa jest wykonany ze stali nierdzewnej – jest mocniejszy, niż się wydaje, ale prawidłowe użycie jest niezbędne, aby uzyskać z niego jak najwięcej” – powiedział Friedland. “Wkrętak jest idealny do małych śrubek, takich jak te w okularach do czytania, ale niezbyt przydatny, jeśli chcesz wkręcić coś w deskę z drewna.”

Friedland mówi, że rezultat przeprojektowania Clippy był niczym innym, jak sukcesem.

Clippa Barrette
Nowa i ulepszona wsuwka Clippa Lady.Małpi interes

“Wprowadzając dwa nowe projekty, otrzymaliśmy ogromną reakcję i praktycznie żadnych reklamacji. Nasi klienci są zadowoleni i jesteśmy szczęśliwi “.

Jako ktoś, kto zawsze żałuje, że nie pamiętałem, aby spakować pilnik do paznokci lub miał sposób na dokręcenie luźnej śruby na moich okularach, bardzo chciałem spróbować Clippa Lady.

Wrzuciłem go w moje włosy w ten weekend, by dać temu wir. Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem, jest to, że zaskakuje bezpiecznie i wydaje się, że nie wypadnie – coś, co mnie uspokoiło.

Na szczęście, złamałem gwóźdź, więc odpiąłem Clippa i użyłem go do zrzucenia zakleszczonego kawałka. Naprawdę zadziałał jak urok – bardzo przydatny w moim pilnym przypadku!

Clippa Barrette
Próbuję na mojej nowej wsuwce Clippa. Zrobił wszystko, co twierdził!Dzięki uprzejmości Terri Peters

Później użyłem otwieracza do butelek Clippa, aby otworzyć piwo. Mogę potrzebować trochę więcej ćwiczeń, ponieważ kapsel nie wystrzelił tak skutecznie, jak przy użyciu normalnego otwieracza do butelek. Jednak udało się to po kilku próbach – i znacznie skuteczniej niż niektóre inne metody, które stosowałem przez lata.

Pozwoliłem też moim dzieciom korzystać z linijkowego boku Clippy do mierzenia rzeczy. Oni to lubili. Mój mąż nawet dokręcił śruby na niektórych pokrywach włącznika świateł za pomocą końcówki śrubokrętu i powiedział, że był zszokowany widząc, że działa tak samo dobrze, jak niektóre z jego narzędzi.

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że będę trzymał Clippa pod głową obok mojego topknotu dość często tej jesieni. Byłby to fantastyczny dodatek do wyprawy na kemping lub do otwierania piw przy ognisku. Przynajmniej jest to świetny starter do rozmowy!

(Może gdyby Hoda miała Clippa, nie potrzebowałaby takiej spakowanej torby!)

Jaka jest twoja torebka-onality? Zobacz, co twoja torebka mówi o tobie

18.1.201504:32