Rada Cindy Crawford przekazała swojej córce Kaii informacje na temat modelowania

Cindy Crawford sprawia, że ​​bycie supermodelką wygląda na łatwe, ale ona pierwsza powie Ci, że praca wymaga ciężkiej pracy, dyscypliny i, co być może najważniejsze, dużo odpoczynku.

To jest mądrość, że Crawford, lat 51, przechodzi teraz do swojej podobnej do córki córki, 16-letniej Kaii Gerber, która zadebiutowała w Nowym Jorku w zeszłym roku..

Moda Italia 'The New Beginning' Party
Cindy Crawford, tak, pozuje ze swoją podobną do córki córką, Kaia Gerber, która podąża śladami modelki mamy. Venturelli / Getty Images

“Po prostu poszedłem z nią w pierwszym sezonie mody i myślę, że jedyną radą, jaką jej dałem, było to, że możesz spać tylko pięć lub sześć godzin jedną noc lub dwie noce z rzędu” – powiedział Crawford The Cut. “Kumuluje się – poświęć czas, aby nadążyć za snem i mieć czas w samotności.”

Cindy Crawford dzieli zdjęcie z podobną do córki córką Kaią

Jun.29.201600:25

Wykreślenie pewnego czasu “ja” było dla niej kluczową praktyką podczas jej dziesięcioleci w branży.

“Uwielbiam ten świat mody i wszystkie doświadczenia, które miałem jako model, ale czasami to tylko ludzie, którzy cię dotykają przez cały dzień”, wyjaśnia Crawford. “Potrzebujesz czasu, kiedy nikt cię nie dotyka, musisz zdjąć makijaż, założyć spodnie dresowe i odstąpić od bajecznego świata mody na minutę lub dwie”.

Wszyscy ci, którzy przejmują się modelami, robią wszystko, aby wyglądać wspaniale, powiedziała ikona mody – która niedawno sama chodził po wybiegu dla Versace – ale nadal “jest na ciebie nienormalna uwaga i czasami musisz odejść uświadomienie sobie, że to po prostu nie jest normalne. “

View this post on Instagram

can u tell we're related ?

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Na szczęście dla Kaii – której tata jest mężem Crawforda, potentatem biznesowym i byłym modelką Rande’em Gerberem – dostrzegła dyscyplinę jej matki z pierwszej ręki, obserwując, jak Crawford ma dużo snu i wyciska treningi przed porannymi telefonami.

– Dobrą rzeczą jest to, że dorastała widząc, jak się sama zajmuję – powiedział Crawford. – Więc nie muszę jej tak bardzo mówić.