Poznaj nastolatków, którzy wygrały na balu – z tymi szalonymi garniturami

Ta grupa seniorów licealnych może nie pamiętać wszystkich szczegółów balu, ale zawsze będą pamiętać kostiumy.

Chcąc zrobić coś innego na ich ostatniej balu, grupa 10 nastolatków ze Szkoły Katolickiej Świętego Józefa w Madison w stanie Missisipi pozostawiła trwałe wrażenie na każdym ubraniu w kombinezony pokazujące wszystko, od lamparta do Pac-Mana.

I nie tylko ich koledzy docenili odważne style. Zdjęcia facetów ubranych w przyciągające wzrok garnitury – opublikowane przez starszego Nicka Louviera, ubranego w motyw flagi amerykańskiej – były hitem w mediach społecznościowych.

POWIĄZANE: Teen nosi sukienkę na bal matur 22 lata później

“Chcieliśmy zrobić coś, co ludzie będą pamiętać” – powiedział Louvier DZISIAJ. “Wszyscy podchodzili do nas, ściskając nasze dłonie i mówiąc nam, jak dobrze wyglądamy.”

Przyjaciele znaleźli garnitury na stronie internetowej firmy Shinesty, która ma na celu przyciągnięcie klientów do “najbardziej dziwacznej kolekcji ubrań, jakie kiedykolwiek widział świat”.

“Chcieliśmy po prostu zrobić coś, co by się wyróżniało i rozjaśniło dzień ludzi” – powiedział Taylor Lyle TODAY: “Myśleliśmy, że Shinesty doskonale nadaje się do tego, co chcieliśmy”

Lyle nosił strój bardziej odpowiedni dla Madison, Wisconsin, niż Mississippi, z motywem Green Bay Packers.

“Jestem wielkim fanem Green Bay Packers” – powiedział – “Kiedy zobaczyłem kombinezon Packersa, wiedziałem, że to moje imię”.

Jego ulubiony zespół nawet zauważył.

Inne kostiumy noszone przez grupę na balu, które odbyły się w lokalnym klubie jachtowym 22 kwietnia, zawierały koniczynki, palmy, kosmos, kwiaty i dolary.

POWIĄZANE: Co to jest “prom” propriate “? Szkoła przedstawia kod ubioru w kontrowersyjnym filmie

I były natychmiastowe trafienie. “Kiedy robiliśmy zdjęcia, otrzymaliśmy tak wiele komplementów od wszystkich rodziców i innych par tam,” powiedział Lyle. “Mam wielu nauczycieli, którzy mówią mi, że kochają mój garnitur.

“Myślę, że przynieśliśmy trochę kolorów i szaleństwa na studniówkę i myślę, że ludziom się podobało.”

Szpital rzuca balony w stylu Gatsby dla nastoletnich pacjentów

13 kwietnia 2017 r01:00

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.