Poznaj J.Crew Mercantile: nowa, przyjazna dla budżetu linia J.Crew

Fani J.Crew mają powód do świętowania! Popularny modny, ale tradycyjnie preppy (i czasem dość drogie) sprzedawca ma dobre wieści dla twojego portfela.

Detalista niedawno zainicjował opartą na wartościach siostrzaną markę inspirowaną oryginalną linią. Wygląda na to, że uwielbiamy J.Crew, ale w bardziej przystępnej cenie wyjaśnił komunikat prasowy firmy. Nowa marka nosi nazwę J.Crew Mercantile i jest zasadniczo J.Crew Factory wprowadzona do dogodniejszych lokalizacji dla konsumenta. Pomyśl o centrach handlowych i okręgach pingowych zamiast centrach wyprzedażowych.

W zeszłym tygodniu J.Crew Mercantile oficjalnie otworzył swój pierwszy sklep w Dallas w s Park Lane. Chociaż nie ma informacji o tym, gdzie będą się otwierać dalej, strona internetowa potwierdza, że ​​więcej lokalizacji jest na horyzoncie.

Powiązane: Czy J.Crew stracił swój blask? Niektórzy długoletni fani tak uważają

Sklepy przyjazne budżetowi mogą być reakcją na skargi w ostatnich miesiącach, że J.Crew stracił część swojego oryginalnego blasku. Firma odnotowała również niższą sprzedaż i dokonała znacznych cięć dla swoich pracowników. Są spekulacje, czy ta nowa inicjatywa może być sposobem na odzyskanie przez spółkę części trakcji z konsumentami i dalsze zwiększenie zysków.

Co myślą klienci??

“Właśnie sprawdziłem nowy sklep koncepcyjny @jcrew, J. Crew Mercantile! Nie ma wielkiej różnicy – to ma styl i jakość sklepu J. Crew, ale struktura cenowa J. Crew Factory …” pisała blogerka mody Dallas Elle Spann w postu na Instagramie.

“To jest świetne! Zdecydowanie bardzo podobne do sklepów fabrycznych – głównie dobre podstawy (co jest tym, co uwielbiam w J.crew) i świetne ceny! Prawdopodobnie już nigdy nie wrócę do prawdziwej oferty!” skomentował D Town Sweat na swoim postu na Instagramie.

Dzięki nowemu przedsięwzięciu J.Crew liczy się nadzieja, że ​​konsumenci będą oszczędzać czas i pieniądze, jednocześnie wyglądając stylowo. Fingers przeszedł obok J.Crew Mercantile otwiera się w twojej okolicy!