Pierwszy pas dziecka! Ciężarny model obnaża jej guz w tygodniu mody

Cóż, taki wygląd nie widzieliśmy wcześniej!

Branża modowa bzyka po tym, jak kobieta w ciąży obnażyła brzuch na wybiegu na pokaz mody.

W ciąży model Maia Ruth walks in Eckhaus Latta runway show
Ciężarna modelka trafiła na wybieg podczas pokazu Eckhaus Latta podczas New York Fashion Week. Dzięki uprzejmości Eckhaus Latta

Bardzo wyraźnie ciężarny model rozpieszczał ją podczas pokazu Eckhausa Latty 9 września na Brooklynie, ubrany w różową sukienkę z zatrzaskami, które zostały strategicznie rozpięte, aby zrobić miejsce dla jej brzucha w ciąży.

To coś, czego nie widzieliśmy wcześniej i jest to również mile widziana dawka różnorodności na New York Fashion Week, który od lat jest zdominowany przez modele z, no cóż, bez brzuszków. (W tym momencie dowiedzieliśmy się również, że tydzień mody zawsze przynosi nam coś do omówienia – na przykład dziwaczny wywiad Jima Carreya, na przykład.)

W ciąży model Maia Ruth walks in Eckhaus Latta runway show
Wspaniałą modelką jest artystka Maia Ruth Lee. Dzięki uprzejmości Eckhaus Latta

Ten ruch był charakterystyczny dla marki, znanej z awangardowej mody i zaangażowania w różnorodność.

Model został zidentyfikowany przez Vogue.com jako artysta Maia Ruth Lee.

Nicole Phelps z Vogue udostępniła zdjęcie Lee na Instagramie, pisząc: “Chodzę na pokazy mody od 21 lat i widziałem ciężarną kobietę na wybiegu dokładnie jeden raz. Coś do przemyślenia”.

Lee ma się pojawić w przyszłym miesiącu i zgodnie z Vogue.com jest dobrym przyjacielem reżysera castingu.

Niektórzy fani mody orle-eyed szybko zauważyli, że Lee nie jest pierwszą kobietą, która pojawi się w pokazie mody w czasie ciąży, wskazując na Mirandę Kerr i Jourdan Dunn jako przykłady. Ale jesteśmy prawie pewni, że nigdy wcześniej tego nie robiliśmy!