Para mówi “robię” z Ring Pops po kradzieży ich prawdziwych obrączek

Kiedy jedna para została skradziona przed ślubem, wymyślili zabawny sposób na improwizację: Ring Pops.

Para używa Ring Pops jako obrączki po kradzieży prawdziwych

26 kwietnia 2016 r00:39

Mandy Grogg i mąż Ryan Williams, którzy są oboje w amerykańskiej armii, a obecnie mieszkają w Niemczech, nosili pierścienie ze słodyczami podczas ich ślubu w zeszłym miesiącu w Kansas City w stanie Missouri, zamieniając nieszczęście w niezapomnianą okazję do zrobienia zdjęcia.

“Byliśmy smutni, oczywiście, ale staraliśmy się być z tego humoru”, powiedział Grogg, 24, DZISIAJ.

POWIĄZANE: Unikalne pierścionki zaręczynowe dla nowoczesnej narzeczonej

Pierścień pop wedding
Mandy Grogg i mąż Ryan Williams użyli Ring Popów zamiast prawdziwych pierścionków na weselu.Indium Zdjęcie

Zamówili zespoły weselne i zmieniali je tuż przed ślubem, kiedy jubiler skontaktował się z nimi mówiąc, że pierścienie zostały skradzione z ciężarówki FedEx, powiedziała. Zniknął także pierścionek zaręczynowy Grogga, który wysłali, by zostać oczyszczonym przed ślubem.

“Dowiedzieliśmy się w czwartek przed ceremonią, że ich nie ma”, powiedział Grogg, który pochodzi z rejonu St. Louis i poznał Williamsa w college’u w Missouri, gdzie obaj byli w ROTC.

Pierścień pop wedding
Para pokazuje swoje pierścienie ze słodyczami.Indium Zdjęcie

“Zaproponowali nam fałszywe pierścienie, z których moglibyśmy skorzystać” – dodała. “Ale to było dziwne, siedzieliśmy w samochodzie i żartobliwie powiedziałem:” No cóż, możemy kupić Ring Pops “. Zadzwoniliśmy do rodziców [Ryana] i powiedzieli to samo, ale równie dobrze możemy spróbować znaleźć w tym trochę humoru. “

POWIĄZANE: Tatuaż pierścionki zaręczynowe są najnowszym trendem ślubu dla par

Rodzina rozpoczęła polowanie, aby znaleźć retro cukierki.

“Zadzwoniliśmy do wszystkich sklepów spożywczych iw końcu znaleźliśmy sklep, w którym je kupiliśmy, a kupiliśmy je wszystkie”, powiedział Grogg, który jest oficerem chemicznym w armii. “Mieliśmy trochę dla rodziny i przyjaciół, gdy wszyscy się przygotowywaliśmy.”

Pierścień pop wedding
Para wyszła za mąż w marcu w Kansas City w stanie Missouri, skąd pochodzi Williams.Indium Zdjęcie

Od tego czasu Grogg zdobyła nową grupę ślubną, ale jej 25-letni mąż, Ryan, wciąż czeka na swój pierścionek. Pierścionek zaręczynowy Grogga został wysłany do domu jej rodziców w zeszłym tygodniu.

Pod koniec dnia, The Ring Pops stworzyło dla zabawy szczegół w swoich zdjęciach ślubnych – “Tak wszyscy mówią!” – powiedział Grogg – i ślubie, którego jej przyjaciele i rodzina nie zapomną..

“To była nieudana sytuacja, ale naprawdę okazało się to dobre” – powiedziała.

Trzy pokolenia kobiet nosiły tę suknię ślubną, ale to nie jest najbardziej szalona część tej historii

07.07.201601:03