Pakowanie ciepła w dobrym stylu: wysokiej jakości torebki pomagają kobietom ukryć broń

Leslie Deets dba o modę. Uwielbia spódnice i śliczne szpileczki. Uwielbia torebki Coach i Michael Kors. A broń, którą posiada, jest różowa.

To crocodile-print leather hobo has a discreet compartment specially designed to conceal a firearm
Niespodzianka! Ten hobo ze skóry krokodyla ma dyskretną komorę specjalnie zaprojektowaną do ukrywania broni palnej.Courtesy Concealed Carrie

Nie było więc niespodzianką, kiedy Deets przedostała się na rynek w dużej mierze niewykorzystany: rosnąca i szalenie zróżnicowana populacja kobiet w USA, które noszą pistolety. Deets dokonał tego, zakładając firmę Concealed Carrie, firmę z siedzibą w Roswell w stanie Georgia, która produkuje wysokiej jakości skórzane torebki, torby i torby komputerowe dla kobiet, które chcą chronić siebie i świetnie wyglądać, robiąc to..

“Jeśli spojrzysz na mnie, nie spodziewałbyś się, że będę pakował cokolwiek – z wyjątkiem może jakiegoś Lancôme”, powiedział Deets, który ma 5 stóp 3 i waży 100 funtów. “Ale lubię czuć się bardziej czujnym i silniejszym, wiedząc, że ta broń jest tuż obok mnie.”

POWIĄZANE: “Girl Hunter” strzela, je wiewiórki – i sprawia, że ​​smakuje

Ciągle napotykała jednak problem logistyczny: Jak dokładnie powinna nosić swój różowy Walther PK380?

“Nie chcę nosić broni w moim staniku, OK?”, Powiedział Deets, 47, który ma doświadczenie w architekturze i projektowaniu. “I to jest taka zdominowana przez mężczyzn branża, że ​​opcje dla kobiet były bardzo ograniczone. Wiele torebek, które istniały, było bardzo taktycznych lub bardzo prostych. “

Ukryty Carrie founder and CEO Leslie Deets
“Kiedy nie miałem czegoś, co uważałem za atrakcyjne do noszenia, nie nosiłem” – powiedział założyciel Concealed Carrie i dyrektor generalny Leslie Deets, na zdjęciu z brązową skórzaną torbą.Courtesy Concealed Carrie

To sprawiło, że Deets pomyślał o rodzaju torebki, którą chciałaby nosić – i krótko przed sezonem wakacyjnym w 2012 roku narodziła się Concealed Carrie. Zapasy skórzanych tornistrów, toreb i worków firmy Deets, których cena wahała się od 250 do 300 USD, wyprzedały się niemal całkowicie w ciągu ośmiu tygodni. Cabela’s, Overstock.com i inne sklepy szybko wybrały linię produktów Concealed Carrie, aw pierwszych sześciu miesiącach istnienia firmy sprzedaż osiągnęła 200 000 USD.

Deety nieświadomie wywołały burzę wśród kobiet, które chcą zachować dyskrecję co do broni, którą noszą. Badania ankietowe i statystyki sprzedaży broni pokazują, że około 15 milionów do 20 milionów kobiet w Stanach Zjednoczonych ma własną broń palną, a więcej kobiet uczy się strzelać przez cały czas.

POWIĄZANE: “Jestem mamą z pistoletem”. Dlaczego nauczę moje dziewczyny strzelać

“Naprawdę nie spodziewałem się tego, ale (strzelanie) łagodzi więcej stresu niż popołudnie w spa”, powiedział Beverlee Ateny, 42, certyfikowany księgowy publiczny, który mieszka w Alpharetta, Ga.

Ateny zaczęły przyjmować kurs przygotowawczy dotyczący bezpieczeństwa broni i celności po tym, jak jej mąż kupił pistolet. Natychmiast stała się uzależniona, a teraz ma własnego Walthera PK380 – jak również brązową skórzaną torebkę Hobo Concealed Carrie i torebkę komputerową ze strusią na jej pistolet i laptopa.

To leather tote has a gun compartment equipped with two zippers for left-handed or right-handed shooters
Ta skórzana torba jest wystarczająco duża, aby pomieścić iPada lub inny tablet. Komora jest wyposażona w dwa zamki dla strzelców leworęcznych lub praworęcznych.Courtesy Concealed Carrie

Torebki są atrakcyjne dla właścicieli pistoletów dla kobiet, ponieważ wyposażone są w specjalne, dyskretne przegródki przeznaczone tylko do pistoletów ręcznych. Przegrody “oburęczne” mają dwa zamki błyskawiczne, więc strzelcy leworęczni mogą uzyskać dostęp do broni palnej równie szybko jak strzelcy praworęczni.

Każda torba jest również wyposażona w regulowaną kaburę z rzepem, a firma Deets opracowała dodatkową obsługę klienta: “Jeśli uda Ci się wyprodukować raport policyjny, który pokazuje, że musisz użyć tej broni, aby się zabezpieczyć, i musisz strzelić przez torebkę, zastąpimy tę torbę za darmo “, powiedziała.

Cindy Satterfield, lat 39, nauczycielka sztuki z Waleska, Ga., Od razu zakochała się w brązowej torbie Concealed Carrie, którą jej mąż dostał na Święta.

“Zawsze słyszę:” O mój Boże, uwielbiam twoją torebkę! “I mówię” dziękuję! “I mogę powiedzieć, że nie mają ŻADNEGO pojęcia, które niosę”, powiedział Satterfield, który nauczył się strzelać jako dziecko na gospodarstwie swojej rodziny.

“Zawsze miałem broń do osobistego bezpieczeństwa” – wyjaśnił Satterfield. “Nosiłbym to wcześniej w torebce i dokąd zawsze to będzie? Prosto na dnie torebki, i to jest bardzo niebezpieczne. To jest o wiele lepsze. “

Leslie Deets has started working on casual jackets and athletic wear for females who want to arm themselves with discretion
Leslie Deets, zapalona miłośniczka biegania i psów, rozpoczęła pracę nad marynarkami casualowymi i strojami sportowymi dla kobiet-piesków, biegaczy i rowerzystów, którzy chcą uzbroić się w dyskrecję.Courtesy Concealed Carrie

Ze swojej strony, Deets intensyfikuje produkcję skórzanych torebek Concealed Carrie i wprowadza lżejszą i tańszą linię toreb “Carrie’s Closet”, która będzie wykonana z mikrofibry ze skórzanym wykończeniem i będzie kosztować od 150 do 250 USD..

Zajmuje się również projektowaniem casual kurtek i odzieży sportowej dla kobiet pieszych, biegaczy, turystów pieszych, rowerzystów i innych, którzy chcą czuć się bezpiecznie, gdziekolwiek się znajdują.

“Mamy kurtkę dżinsową, którą mamy nadzieję udostępnić jesienią”, powiedział Deets. “Jeśli spacerujesz z psem, nie nosisz ze sobą torby, to głupie. Ale to pozwoli ci zachować dyskrecję. “

Potrzebujesz przerwy Coffey? Połącz się z pisarką TODAY.com Laurą T. Coffey na Facebook, podążaj za niąŚwiergot lub przeczytaj więcej jej opowiadań na LauraTCoffey.com.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 10 lipca 2013 r. W witrynie TODAY.com.