Olimpijski atrament! 17 inspirujących tatuaży, które dostrzegliśmy w Rio

Medale to nie jedyne akcesoria, które olimpijczycy uprawiają obecnie. Widzieliśmy kilka naprawdę fajnych manicure i paznokci od rozpoczęcia igrzysk w Rio, a teraz mamy kolejny stylowy aspekt, którego szukamy: tatuaże.

Jako sportowcy ich ciała mogą być najważniejszym instrumentem, ale to nie znaczy, że nie mogą dodać sztuki z inspirującym atramentem. Oto 17 złotych tatuaży wartych złotego medalu, które dostrzegliśmy w Rio.

1. Becky Downie, Wielka Brytania, gimnastyka

Rebecca Downie
Rebecca Downie z Wielkiej Brytanii rywalizująca na belce wagi w dniu 4 Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 w dniu 9 sierpnia.Lars Baron / Getty Images

Kto powiedział, że twoje kostki nie mogą być dostępne na belce wagi? Wygląda na to, że nie ma lepszego sposobu na pokazanie swoich kół olimpijskich.

Downie nawet tweetował z bliska nowo udrapowaną kostkę, aby upamiętnić otwarcie gier.

“Trochę wczoraj” – napisała zdjęcie.

POWIĄZANE: Jak sportowcy unikają wedgies? I więcej pytań olimpijskich, których boisz się zapytać

2. Alice Mizzau, Włochy, pływanie

Kiedy włoska pływaczka Alice Mizzau ogłosiła, że ​​wróci do gier w tym roku, podzieliła się zdjęciami na Instagramie swoich kół olimpijskich, pisząc: “Conquistato il Pass per la mia seconda Olimpiade! ❤️ 4×200, si continua a lavorare per il passo successivo! ?? “

Przetłumaczone na język angielski, to znaczy “Podbiłeś przepustkę na moje drugie Igrzyska Olimpijskie! 4×200. Kontynuujemy pracę na następny krok!”

Zobacz więcej niesamowitych zdjęć z Olimpiady w Rio

18 sierpnia 2016 r00:26

3. Cao Shuo, Chiny, lekkoatletyka

Cao Shuo
Tatuaż jest pokazany na plecach Cao Shuo w Chinach, kiedy startuje.Reuters

Cao Shuo, chiński lekkoatleta specjalizujący się w potrójnym skoku, z dumą nosi inspirujący cytat na plecach, który brzmi: “Nic nie jest niemożliwe dla chętnego serca”.

Zgadzamy się!

4. Dana Vollmer, Stany Zjednoczone, pływanie

Dana Vollmer
Dana Vollmer ze Stanów Zjednoczonych, Alicia Coutts z Australii, Missy Franklin ze Stanów Zjednoczonych, Leisel Jones z Australii, Allison Schmitt ze Stanów Zjednoczonych i Emily Seebohm z Australii, gratulują sobie nawzajem po damskiej 4x100m Medley Relay w dniu 8 Londynu Igrzyska Olimpijskie 2012.Al Bello / Getty Images

Pierścienie wracają … tym razem, w rzeczywistości są na czyimś grzbiecie.

Czterokrotna złota medalistka (i nowa matka) Dana Vollmer pozwala jej olimpijskim pierścieniom szczytować z tyłu stroju drużyny USA podczas gratulowania kolegom z drużyny w Rio.

POWIĄZANE: 9 brazylijskich zabiegów kosmetycznych, które zabieramy z Rio do domu

5. Federica Pellegrini, Włochy, pływanie

Federica Pellegrini
Federica Pellegrini z Włoch wita fanów przed konkurowaniem w międzynarodowym trofeum “Sette Colli” na Stadio del Nuoto 25 czerwca w Rzymie.Paolo Bruno / Getty Images

28-letni włoski złoty medalista ma w sumie dziewięć tatuaży, ale jedną z jej najbardziej widocznych jest czaszka na prawym ramieniu, tuż pod łokciem.

6. Inika McPherson, Stany Zjednoczone, lekkoatletyka

Inika McPherson
Inika McPherson z USA przygotowuje się do skoków kobiet.Reuters

Gwiazdorka z Teksasu Inika McPherson ma aż 27 tatuaży i jest zawsze łatwa do zauważenia na wysokim skoku.

Chociaż słowo “Bella” napisane z przodu jej szyi jest słodkim sentymentem, stwierdziła, że ​​jej ulubionym jest koliberek na karku, który sprawia, że ​​jest najlżejszą skoczkiem wszystkich wysokich skoczków.

Powiedziała SPIKESowi, że ptak reprezentuje przesłanie, że “Życie idzie naprzód, a ty powinieneś oczekiwać przyszłości”.

7. Irina Sazonova, Islandia, gimnastyka

Irina Sazonova
Zdjęcie wykonane 4 sierpnia pokazuje tatuaż pierścieni olimpijskich na islandzkiej Irinie Sazonova podczas sesji treningowej przed Igrzyskami Olimpijskimi Rio 2016.AFP – Getty Images

Kochamy urodzony w Rosji gimnastyk Irina Sazonova, niezwykle inspirujący tatuaż Rio. To doskonała niespodzianka pod jej uroczym kucykiem.

POWIĄZANE: 11 olimpijskich wzorów paznokci, które zasługują na złoty medal

8. Jessica Quintino, Brazylia, piłka ręczna

Jessica Quintino
Jessica Quintino z Brazylii jest widziana na meczu Angoli z Brazylią podczas 7 dnia Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016.Lars Baron / Getty Images

https://www.instagram.com/p/BDx7uZJCaG0

Brazylijska piłka ręczna Jessica Quintino uwielbia popisać się swoim cennym tatuażem Mickey i Minnie Mouse na grzbiecie bicepsa – i nie obwiniamy jej! To może zabrać złoto na najsłodszy tatuaż z nich wszystkich.

9. Kerri Walsh Jennings, Stany Zjednoczone, siatkówka plażowa

Kerri Walsh
Kerri Walsh Jennings ze Stanów Zjednoczonych świętuje punkt podczas meczu kobiet w siatkówce plażowej kobiet z Larissą Franca Maestrini i Talitą Rocha z Brazylii.Quinn Rooney / Getty Images

Jest “w nieskończoności i poza nią” dla fenomen piłki plażowej i trzykrotnego złotego medalisty Kerri Walsh-Jennings. Najbardziej utytułowana siatka plażowa w historii olimpijskiej ma symbol nieskończoności tuż nad linią bikini.

Spójrz na niezapomniane zdjęcia z DZISIAJ na Igrzyskach Olimpijskich

15 sierpnia 2016 r00:31

10. Khatuna Lorig, Stany Zjednoczone, strzelanie z łuku

Khatuna Lorig archery
Khatuna Lorig ze Stanów Zjednoczonych bierze udział podczas pojedynczego łucznictwa kobiecego w rankingu podczas Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie w Chinach.Jeff Gross / Getty Images

Tak wiele kół Olimpijskich, tak mało czasu.

Zespół łuczników z drużyny Khatuny Lorig jest wprost z gry “Igrzyska śmierci” (w końcu uczyła sport Jennifer Lawrence), a jej tatuaż pierścieni na przedramieniu oddaje jej prawdziwego ducha olimpijskiego. Od 1992 roku reprezentowała różne kraje w takich grach, jak Stany Zjednoczone i Gruzja.

11. Luisa Peters, Wyspy Cooka, podnoszenie ciężarów

Luisa Peters
Luisa Peters z Wyspy Cooka podnosi 14 sierpnia w Rio de Janeiro w Brazylii.Dean Mouhtaropoulos / Getty Images

Luisa Peters jest jedną z najbardziej zajadłych sztangistów, a olimpijskie pierścienie na jej imponującym bicepsie nie są żartem.

12. Missy Franklin, Stany Zjednoczone, pływanie

panienka Franklin
Missy Franklin pozuje do portretu podczas szczytu USA Media Team 2016 w hotelu Beverly Hilton 7 marca.Sean M. Haffey / Getty Images

Jedna z ulubionych pływaczek w Ameryce, Missy Franklin, w końcu zaprezentowała swoje pierścienie olimpijskie w tegorocznych grach.

Teraz 20-latek, Franklin został uczyniony wyjątkiem, kiedy dostała odręczną kopię w 2012 roku w wieku zaledwie 16 lat (wymóg wieku 18 lat, nawet po uzyskaniu zgody rodziców).

Odkopaliśmy ten tweet sprzed czterech lat, kiedy podekscytowany Franklin pokazuje swoją nową (i stałą) deklarację miłości do swojego sportu.

13. Monika Brzostek, Polska, siatkówka plażowa

Monika Brzostek
Monika Brzostek z Polski startuje w meczu głównym z Czechami 26 lutego w Maceio w Brazylii.Alexandre Schneider / Getty Images

Brzostek wybrał jedno z najbardziej ukochanych powiedzeń wszechczasów – przypominając nam o tym, aby wykorzystać dzień zarówno na boisku, jak i poza nim. Mów o motywacji 24/7!

POWIĄZANE: Jak Kerri Walsh Jennings i April Ross zachowują zdrowie i bezpieczeństwo na słońcu

14. Salwan Jasim Abbood, Irak, podnoszenie ciężarów

Salwan Jasim Abbood Abbood
Salwan Jasim Abbood z Iraku nosi tatuaż z ciężarówką Rio Olimpiady, rywalizując w męskiej imprezie podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro w Brazylii.Mike Groll / AP

Jeśli to zdjęcie nie jest dowodem na to, że Abbood jest godny olimpijskich pierścieni i sztangi wytatuowanych na jego gigantycznym bicepsie, nie wiemy, co jest.

15. Serena Williams, Stany Zjednoczone, tenis

Serena Williams
Tatuaż serca Sereny Williams widać między meczami z Dominika Cibulkova ze Słowacji 25 marca 2013 r. W Key Biscayne na Florydzie.Al Bello / Getty Images

Ten super słodki tatuaż na sercu z tyłu szyi Sereny Williams zasługuje na poważną MIŁOŚĆ. (Zobacz, co tam robiliśmy?)

16. Svetlana Kuznetsova, Rosja, tenis

Svetlana Kuznetsova
Svetlana Kuznetsova z Rosji uderza podczas trzeciej rundy kobiet przeciwko Johannie Konta z Wielkiej Brytanii w dniu 4 Igrzysk Olimpijskich Rio 2016.Cameron Spencer / Getty Images

Tatuaż Kuznetsova udowadnia, że ​​chodzi o interesy na dworze. Atrament na jej bicepsie brzmi: “Ból mnie nie zabija, zabiję ból”.

Traktuj nas oficjalnie zastraszonych.

17. Vanessa Ferrari, Gymnast, Włochy

Vanessa Ferrari
Włoska Vanessa Ferrari czeka na występ podczas indywidualnego finału kobiecej gimnastyki podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro w Brazylii.David Goldman / AP

Ferrari, powszechnie uważana za najlepszą włoską gimnastykkę wszechczasów po zdobyciu wszechstronnego złota 10 lat temu na Mistrzostwach Świata 2006, oddaje hołd swojemu rzemiosłu z zestawem pierścieni na karku. Rio mogła być jej ostatnią międzynarodową konkurencją, ale jej duch olimpijski jest na zawsze unieśmiertelniony.